Ciachowy horoskop - Byki

Chcecie wiedzieć  jacy są sportowcy urodzeni w konkretnych miesiacach? Czy do Was pasują i jak czeka ich przyszłość? Od dziś, w specjalnie przygotowanym dla Was cyklu, będziecie mogły znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania.

Ciacha zamieniły bowiem klawiaturę na szklaną kulę i zerkając w nią, z pomocą szóstego zmysłu - swej kobiecej intuicji, ustaliły co następuje:

- Byki to typy raczej mało imprezowe, skupiające się na życiu rodzinnym, dla których ciepło domowego ogniska jest najważniejszym i podstawowym celem życia. Nie da się zaprzeczyć, że sportowi przedstawiciele tego znaku - patrz: David Beckham, Kaka, Iker Casillas, Cesc Fabregas, Andres Iniesta - pasują do powyższego opisu idealnie.

- Ponadto są uparci, ale też dzięki temu potrafią konsekwentnie dążyć do zaplanowanego celu - jakby nie patrzeć, nasi dzisiejsi bohaterowie swoją pozycję zawdzięczają właśnie ciężkiej pracy i poświęceniu.

- Raczej nieufnie podchodzą do wszystkiego co obce (w tym także ludzi) i nowatorskie (zwłaszcza kiedy płata takie figle), z natury są konserwatystami - w szczególności Kaka.

Kaka znów w pełni formyKaka znów w pełni formy Fot. Silvia Izquierdo AP

- Bywają wybuchowe - oj, bywają. I to nie tylko David Beckham, ale także Zbyszek Bartman le nawet raz - raczej ostoja spokoju - Iker Casillas.

Iker Casillas Iker Casillas  BONGARTS/GETTY IMAGES/Martin Rose

- Są za to romantyczne, lubią podróże (zwłaszcza Zibi Bartman) i wakacje na łonie natury.

Iker Casillas Fot. Robert Kowalewski / Agencja Gazeta

- Lubią otaczać się pięknymi (oczywiście według uznania ) i luksusowymi przedmiotami.

Iker Casillas Fot. Mark J. Terrill AP

- Najbliższy okres ma przynieść im same dobre rzeczy - z czego, rzecz jasna bardzo się cieszymy. Szczęśliwie rozwiążą się ich problemy, a relacje z ich połowicami będą wyglądały lepiej niż kiedykolwiek - co akurat cieszy nas już trochę mniej. Muszą jednak uważać na końcówkę grudnia, kiedy to będą bardziej narażeni na stłuczenia, złamania, a także wypadki (uchowaj Boże).

- Te zaś z Was, które są szczęściarami zodiakalnymi Pannami, Koziorożcami, Rakami, tudzież Rybami mają duże szanse na zbudowanie z Bykami dobrych relacji (o ile oczywiście pozbędą się wcześniej Victorii, Caroline, czy Any Izabel).

Nie da się  ukryć, że sportowe Byki doskonale pasują do standardowych zodiakalnych charakterystyk. Czy to dzięki naszemu szóstemu zmysłowi, czy też faktycznie astrologia determinuje nasze życie? Jak uważacie?

Więcej o: