Ebi Smolarek będzie ojcem?

Jak informuje ''Fakt'' Euzebiusz Smolarek, do niedawna jeden z najlepszych polskich piłkarzy, obecnie tylko rezerwowy Boltonu, już wkrótce będzie ojcem. Matką dziecka jest narzeczona Ebiego, 22-letnia holenderska blond piękność Thirza van Giessen. Ciacha jednak nie wiedzą, czy już powinny śpieszyć z gratulacjami, czy nie, bo jak dotąd tej sensacyjnej skądinąd wiadomości nikt nie potwierdził.  

Jak by jednak nie było, w ''Fakcie'' są przekonani, że przyszłe ojcostwo Smolarka, powinno pozytywnie wpłynąć na jego formę. Konkretnie na zwyżkę formy... Zwłaszcza, że już sama obecność Thirzy jest dla naszego Ebiego największym skarbem. (Tak, Ciacha już dawno się pogodziły z tym, że Euzebiusz jest dla całego świata stracony, ale nie przeszkadza nam to w żadnej mierze pisać o nim ''nasz'').

Ale pod tym zdaniem podpisujemy się obiema rękami. ''Fanki Ebiego będą być może załamane, ale naszemu piłkarzowi nic lepszego nie mogło się przytrafić. Jeśli urodzi mu się syn, to kto wie - może kiedyś doczekamy się kolejnego - po Włodzimierzu i Euzebiuszu - Smolarka w kadrze Polski!''

Euzebiusz Smolarek trzeci - ładnie brzmi, prawda?

hannah

Więcej o: