Portugalskie ciacha gotowe na Euro!

Piłkarze Portugalii są już w Szwajcarii. W niedzielę grzecznie zameldowali się na lotnisku w Genewie i oficjalnie ogłosili, że z ogromną niecierpliwością czekają na swój pierwszy mecz na Euro - przeciwko Turcji. Oczekiwanie przebiega zapewne w nieco innej atmosferze niż u nas, na Ciachach - nam na samą myśl o liczbie niebiańsko pięknych piłkarzy, którzy za niecały tydzień wybiegną na zielone boiska Austrii i Szwajcarii, robi się naprawdę słabo. Być może będzie i tak, że zabraknie nam telewizorów i czasu, aby wszystkich zobaczyć w akcji. Ale już teraz obiecujemy, że będziemy jak najbardziej na bieżąco i o wszystkim, co bardziej lub mniej związane ze strzelaniem goli (tudzież ze zdejmowaniem koszulek) donosić.  

W ostatnich dniach już ten proceder rozpoczęłyśmy. Bliżej przyglądałyśmy się treningom portugalskich przystojniaków z niezastąpionym Cristiano Ronaldo na czele. Zastanawiałyśmy się także, która drużyna zasługuje na miano tej najbardziej seksownej .Dzisiaj składamy meldunek z przyjazdu Portugalczyków do stolicy Szwajcarii. Głównym bohaterem oczywiście Cristiano Ronaldo.

Do twarzy mu w garniturze, prawda? Nieoceniony Nuno Gomes tuż za plecami C-Rona to też niezwykle przyjemny widok. Mamy nadzieję, że ten piłkarz pokaże nam kilka ciekawych akcji (jakkolwiek by tego nie rozumieć) w trakcie turnieju, a Portugalia zbyt szybko nie odpadnie z zawodów. Oby tylko przed Polakami,

Więcej o: