Siatkarze Resovii również przyłączyli się do Szlachetnej Paczki!

Czy okażą się równie hojni jak ich koledzy z Olsztyna, którzy do wózka zapakowali swojego środkowego?

Akcje charytatywne to oczywiście żadne wyścigi, ale trzeba przyznać, że siatkarze mistrza Polski sięgnęli do portfeli pewną ręką. Przypomnijmy, Szlachetna Paczka to przedświąteczna inicjatywa, w której prywatni darczyńcy wybierają konkretną rodzinę i prezentują jej wskazane przez Fundację najbardziej potrzebne produkty codziennego użytku.

Resoviacy postanowili wesprzeć pięcioosobową rodzinę z Rzeszowa i na ten cel przeznaczyli aż cztery tysiące złotych. Brygada w składzie: Krzysztof Ignaczak, Nikolay Penchev, Fabian Drzyzga i Wojciech Grzyb (ostatnia trójka już bez śladu Movemberu na licu gładszym niż w dniu narodzin) wyprawili się do supermarketu gdzie wydali 900 złotych, a resztę przeznaczyli na zakup mebli i odzieży zimowej dla dzieciaków.

Cieszymy się, że możemy pomóc, ja zakupów się nie boję, robię je często, nawet gotuję! - zapewniał weteran akcji charytatywnych Krzysztof Ignaczak.

A jeśli chcecie zobaczyć jak siatkarze radzili sobie między półkami Piotra i Pawła, mamy dla Was dwie relacje wideo z tej wyprawy. Pierwszą odnajdzie na stronach TVP , drugą na nowiny24.pl>>

Więcej o: