Liga Mistrzów. Borussia - Real 2:0. Wielkie emocje na boisku i... na twarzy Ronaldo [ZDJĘCIA]

Liga Mistrzów. Dramatyczny ćwierćfinał z Borussią na twarzy Ronaldo [ZDJĘCIA]
Po pierwszym wygranym przez Real 3:0 meczu w Madrycie nikt nie dawał Borussii większych szans w rewanżu. Nic dziwnego, że Cristiano Ronaldo zasiadł na ławce rezerwowych (nie mógł grać z powodu urazu) w bardzo dobrym nastroju. Jeszcze nie wiedział, ile emocji przyniesie to spotkanie... Po pierwszym wygranym przez Real 3:0 meczu w Madrycie nikt nie dawał Borussii większych szans w rewanżu. Nic dziwnego, że Cristiano Ronaldo zasiadł na ławce rezerwowych (nie mógł grać z powodu urazu) w bardzo dobrym nastroju. Jeszcze nie wiedział, ile emocji przyniesie to spotkanie... Fot. KAI PFAFFENBACH
Kiedy w 17. minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie Łukasza Piszczka ręką, wydawało się, że już jest po sprawie. Ale, co to? Roman Weidenfeller broni jedenastkę wykonywaną przed Angela Di Marię! Kiedy w 17. minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie Łukasza Piszczka ręką, wydawało się, że już jest po sprawie. Ale, co to? Roman Weidenfeller broni jedenastkę wykonywaną przed Angela Di Marię! Fot. KAI PFAFFENBACH