Skoki narciarskie. Żyła już w Japonii. Wrzucił zdjęcie "kosmicznego kibla"

Niedawno w wywiadzie dla TVP Piotr Żyła powiedział, że nie może doczekać się wyjazdu do Japonii, a najbardziej w tym kraju lubi sedesy. Po przyjeździe od razu wrzucił zdjęcie jednego z nich do sieci.

"Bo w życiu piękne są tylko chwile:-) a ta kiedy po ok 30h podruży nawet nie wiesz ilu, bo po 12stu h ci wsztstko jedno, jesteś wyrąbany, nie wiesz czy jest dzień czy noc, twój rytm dnia został sporo zabuzony, siadasz sobie na ciepłym kosmicznym kiblu, z panelem sterowania z boku którego lepiej nie dotykać:-) ...... tak jedna z piękniejszych chwil w Japan:-)))" - napisał na Facebooku Piotr Żyła (pisownia oryginalna).

Polscy skoczkowie rywalizację w Saporro rozpoczną już piątek. Pierwszy konkurs rozegrany zostanie w sobotę, a drugi w niedzielę.

Po konkursach w Azji skoczkowie dostaną chwilę wolnego przed MŚ w Lahti. Walkę o medale zaczną 25 lutego na skoczni HS 100. Ostatnie zawody w Lahti, "drużynówka", odbędą się 4 marca, a 11 marca wrócimy do Pucharu Świata. Z kolejną mocną dawką skakania. W 15 dni zobaczymy dziewięć konkursów - sześć indywidualnych i trzy drużynowe.

Program skoków na najbliższe dni:

piątek, Sapporo:

6.30 - dwie serie treningowe

8.30 - kwalifikacje

sobota, Sapporo:

7.30 - seria próbna

8.30 - konkurs

niedziela, Sapporo:

1.00 - kwalifikacje

2.00 - konkurs

Adam Małysz: Mamy za mało obiecujących juniorów - CZYTAJ WIĘCEJ

Wielka Krokiew musi być zmodernizowana za rozsądne pieniądze - CZYTAJ WIĘCEJ

Zobacz wideo
Więcej o: