Nagie zdjęcie Joanny Wołosz to już tradycja. "CAMPIONI D'EUROPA"

Tradycji stało się zadość - jest trofeum, jest nagie zdjęcie z pucharem Joanny Wołosz. Polka opublikowała je na Instagramie po finale Ligi Mistrzyń, w którym jej Imoco Volley Conegliano pokonało po tie-breaku Vakifbank Stambuł, a Wołosz stała się czwartą Polką, która wygrała najważniejsze klubowe rozgrywki siatkówki w Europie.

Wołosz wygrała swój finał jako pierwsza w sobotni wieczór. Jej Imoco Volley Conegliano pokonało Vakifbank Stambuł 3:2 (22:25, 25:22, 23:25, 25:23, 15:12) i mogło świętować zwycięstwo w Lidze Mistrzyń - pierwsze w karierze Polki. 

Zobacz wideo Polscy siatkarze szczepili się przeciwko COVID-19. "To bardzo ważne, że możemy się zaszczepić przed igrzyskami"

Wołosz podtrzymała tradycję. Kolejne takie zdjęcie

- Jeszcze nie wiem co się dzieje. Nie dociera do mnie, że wygrałyśmy. Nie wiem w ogóle, gdzie jestem. To był mecz godny finału. Pięć setów, nie można było prosić o więcej. Zachowałyśmy spokój i w końcu to wygrałyśmy! - mówiła tuż po finale Joanna Wołosz dla Polsatu Sport, która już dwukrotnie w karierze przegrywała ostateczną walkę o zwycięstwo w Lidze Mistrzyń, a teraz wreszcie udało jej się zdobyć tak upragnione trofeum.

Zmiany przed Siatkarską Ligą Narodów 2021. Zespoły będą mogły wymienić zawodnikówVital Heynen wskazał bohatera wielkiego finału Ligi Mistrzów. "Grał niesamowicie"

Po spotkaniu Wołosz podtrzymała swoją wyjątkową tradycję. Zawodniczka za każdym razem, gdy wygra jakieś trofeum, robi sobie z nim zdjęcie nago. Puchar zakrywa ciało zawodniczki, a później zdjęcie ląduje na Instagramie. Nie inaczej było w przypadku pucharu Ligi Mistrzyń.

 

Joanna Wołosz po wygraniu Ligi MistrzyńPolski wieczór w Weronie! Joanna Wołosz też na szczycie Europy!

A jednym z wcześniejszych takich zdjęć było to z 2019 roku, gdy Wołosz została mistrzynią Włoch w swoim drugim sezonie z Conegliano. Wtedy do wygranej w LM zabrakło niewiele - porażka przyszła dopiero w finale z Igorem Gorgonzola Novarra. 

 

Radość siatkarzy Zaksy po wygraniu Ligi Mistrzów w WeroniePolska siatkówka czekała na taki sukces 43 lata! ZAKSA najlepszą drużyną Europy!

Najlepsza rozgrywająca Europy wróci na kadrę? Trwały rozmowy o mistrzostwach Europy

Wołosz teraz dostanie wolne i jak zapowiadała chce poświętować tak długo oczekiwany triumf. Jesienią ma zagrać dla reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy - niedawno trwały rozmowy pomiędzy zawodniczką a sztabem Jacka Nawrockiego w tej sprawie. Pierwsza część zgrupowania i rozgrywki Ligi Narodów mają służyć sprawdzeniu innych zawodniczek na pozycji rozgrywającej.