Transfery. Sklepik Realu Madryt sprzedaje koszulki Jamesa Rodrigueza

Na Twitterze krąży fotografia sklepu klubowego Realu Madryt, na którym można zobaczyć nowy model koszulki z nazwiskiem króla strzelców mundialu w Brazylii Jamesa Rodrigueza. Na innym zdjęciu widać Kolumbijczyka podczas odprawy na samolot do Madrytu

Wygraj Ligę! Kupisz Radovicia czy Hamalainena? A może kogoś z Lechii? ?

W ciągu ostatnich godzin olbrzymią popularność zdobyły na Twitterze dwie fotografie. Na pierwszej widać Jamesa Rodrigueza, który - podobno - oczekuje w kolejce na odprawę na samolot do Madrytu.

Inne świeże, popularne zdjęcie ma przedstawiać klubowy sklepik "Królewskich", gdzie na wystawie widać koszulkę z nr. 10. i napisem "James".

Zdaniem hiszpańskich i francuskich mediów transfer zostanie sfinalizowany najpóźniej w poniedziałek. AS Monaco, które zaledwie rok temu kupiło ofensywnego zawodnika z FC Porto za 45 mln euro, ma otrzymać za niego 85-90 mln euro lub 85 mln i siedem kolejnych milionów w różnych bonusach.

Niedawno sieć obiegło zdjęcie mające przedstawiać sklepik Barcelony, sprzedający koszulki z nazwiskiem Luisa Suareza. Niedługo później ogłoszono transfer Urugwajczyka do klubu z Katalonii.

Real się zemści? Barca okiełzna Suareza? A może znów Atletico? Sprawdź, co słychać w Hiszpanii i u innych po mundialu!

Lepszy transfer to:
Więcej o: