Ligi zagraniczne. Agent: Teodorczyk zostaje do czerwca w Anderlechcie

W styczniu rozpoczną się rozmowy na temat przyszłości Łukasza Teodorczyka - poinformował na łamach "Sportowych Faktów" Marcin Kubacki, agent napastnika Anderlechtu.

Teodorczyk znajduje się w znakomitej formie w Belgii. W 22 meczach strzelił 18 goli i jest najlepszym strzelcem ligi, a w Lidze Europy jest drugim najlepszym snajperem. Latem został wypożyczony przez Dynamo Kijów, ale na Ukrainę nie wróci - Anderlecht może go wykupić.

- To kwota zbliżona do 5 milionów euro. Nie sądzę, by Anderlecht przepuścił taką okazję. Ciężko w Europie o tak skutecznego napastnika za tak niską kwotę. Dostałem informację z klubu, że Anderlecht będzie chciał Łukasza wykupić - powiedział Kubacki.

Ale wcale nie jest powiedziane, że Teodorczyk spędzi w Belgii również kolejny sezon. Obserwują go takie kluby jak West Bromwich Albion, West Ham United, a nawet Borussia Dortmund. - Na razie tematu nie podejmuję. Do czerwca Łukasz na pewno zostaje w Anderlechcie. W styczniu usiądziemy z przedstawicielami klubu, by porozmawiać, na temat przyszłości Łukasza - wyjawił Kubacki. Więcej na stronie "Sportowych Faktów".

Zobacz wideo

Najlepsi strzelcy w ligach europejskich. Łukasz Teodorczyk w czołówce! Nie zgadniesz od kogo jest lepszy

Więcej o: