Insigne mógł podpaść kibicom Legii. Kontrowersyjna wypowiedź o meczu ze Spartakiem

- Myślę tylko o tym, co dzieje się na boisku - przekonuje Lorenzo Insigne w rozmowie z telewizją "Sky". Kapitan SSC Napoli nie zdradza, czy prowadzi negocjacje z klubem, a jego umowa wygasa z końcem tego sezonu. Podczas konferencji prasowej mówił też o meczu Legii ze Spartakiem Moskwa.

- Ja myślę tylko o tym, co dzieje się na boisku, a resztą spraw zajmuje się mój agent. Zawsze stawiam mój zespół na pierwszym miejscu. Ciężko pracuję i przyjeżdżam tu z uśmiechem. Nie myślę o swoim kontrakcie, jeszcze mam czas na podjęcie rozmów z klubem - podsumował Lorenzo Insigne. SSC Napoli przygotowuje się obecnie do kolejnego meczu w Lidze Europy, w którym zmierzy się ze Spartakiem Moskwa. 

Zobacz wideo Przestańmy mówić "farbowane lisy" o piłkarzach!

Lorenzo Insigne uważa, że Spartak powinien wygrać z Legią Warszawa

Napoli przeżywa fenomenalny okres. Pod okiem nowego szkoleniowca - Luciano Spalettiego - wygrało dotychczas wszystkie w Serie A. Godny podziwu był również mecz w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europy, w którym Włosi zremisowali z Leicester City 2:2. Insigne przyznał, że jedyny zarzut, jaki ma odnośnie tego starcia, to początek spotkania, a całe rozgrywki uznał za "naprawdę świetne".

FC Barcelona sprowadziła 17-latka z Turcji. Olbrzymia klauzula odstępnegoFC Barcelona może wyrównać niechlubny rekord. To nie zdarzyło się od 49 lat

Najbliższym rywalem SSC Napoli będzie Spartak Moskwa, który w pierwszej kolejce LE przegrał z Legią Warszawa 0:1. - W czwartek będziemy musieli być odpowiednio przygotowani. Spartak zasłużył na zwycięstwo w pierwszym meczu, ale finalnie nie udało im się wygrać - powiedział o spotkaniu Rosjan z mistrzem Polski napastnik Napoli. 

Spotkanie SSC Napoli ze Spartakiem Moskwa odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 18:45. Legia Warszawa natomiast w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Europy zagra na własnym stadionie z Leicester City. Mecz wystartuje o godzinie 18:45. 

Więcej o: