Primera Divison. Marcelino Garcia Toral zostanie nowym trenerem Sevilli

We wtorek odbędzie się prezentacja nowego szkoleniowca Sevilli. Gregoria Manzano zastąpi Marcelino Garcia Toral - taką informację przekazał mediom prezydent klubu Jose Maria del Nido.

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

- We wtorek zaprezentujemy nowego trenera drużyny. Będzie nim Marcelino - powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej szef Sevilli. Prezydent klubu zorganizował przywitalną kolację dla nowego szkoleniowca ekipy.

W poprzednim tygodniu Marcelino przyznał, że odchodzi z Racingu Santander. Trener nie dogadywał się z indyjskim właścicielem klubu Ahsanem Ali Syedem. Wkrótce Racing ma potwierdzić rozwiązanie umowy z Marcelino.

Mimo, iż Gregorio Manzano doprowadził Sevillę do piątego miejsca w lidze i awansował do Ligi Europejskiej, Jose Maria del Nido uznał, że zespół potrzebuje zmian, impulsu, który pozwoli zawodnikom wykrzesać dodatkowe chęci do walki o podium. Dlatego postanowił nie przedłużać umowy z Manzano.

Prezydent klubu dodał również, że 34-letni napastnik klubu, Frederic Kanoute otrzymał kilka ofert z Arabii Saudyjskiej i Kataru. Sevilla rozpatrzy wszystkie propozycje i być może zdecyduje się na sprzedaż swojego gwiazdora. Sporym zainteresowaniem cieszy się również Ndri Romaric, którego chęć kupna wykazało kilka klubów tureckich i jedna ekipa z Premier League.

Sevilla rozważa również sprzedaż Diego Perrottiego.

Grać wszędzie byle nie w Chinach! - Jerzy Dudek o swojej przyszłości ?

Więcej o: