Ujawniono kolejne nagrania rozmów Gerarda Pique. Atakuje m.in Sergio Ramosa

Kilka dni temu na jaw wyszły nagrania rozmów Gerarda Pique z prezydentem hiszpańskiej federacji piłkarskiej Luisem Rubialesem. Obrońca Barcelony zaatakował w nich Sergio Ramosa.

Kilka dni temu na światło dzienne wyszły rozmowy Gerarda Pique z prezydentem hiszpańskiej federacji piłkarskiej Luisem Rubialesem. Dziennikarze doszli do informacji, że firma, którą zarządza piłkarz, miała spory udział w negocjacjach z Arabią Saudyjską. Dotyczyły one organizacji superpucharu Hiszpanii w tym kraju. Jak wynika z rozmów, Pique miał zarobić na tym aż 24 miliony euro. 

Zobacz wideo Kluczowy dzień dla przyszłości Lewandowskiego. "Na czerwono w kalendarzu"

Kolejne przecieki rozmów. Gerard Pique uderza w Sergio Ramosa

Jak podaje Marca, cytując raport "El Confidencial", Gerard Pique chciał wziąć udział w igrzyskach olimpijskich w Tokio, mimo że zakończył już karierę w reprezentacji. Obrońca chciał zająć miejsce piłkarza powyżej 23 roku życia. W ujawnionej rozmowie z Rubialesem, Pique spytał prezydenta federacji o to, czy Sergio Ramos również ubiega się o powołanie na igrzyska olimpijskie

- Wiesz coś o tym? - spytał Pique. 

- Pierwsze słyszę. Jestem zaskoczony. Dziś był razem ze mną, więc wątpię, by była to prawda - odpowiedział Rubiales. 

Dwa dni później doszło do kolejnej rozmowy między nimi. Tym razem Luis Rubiales przyznał, że Sergio Ramos może ubiegać się o powołanie na igrzyska. - Gerard, to co mówiłeś mi o Sergio może być prawdą. Powiedziano mi, że chce ze mną porozmawiać - powiedział prezydent federacji. 

- Doprowadzenie do pojawienia się takiej informacji w celu wywarcia presji jest bardzo w jego stylu - zaatakował Pique Ramosa.  

Następnego dnia Pique spytał Rubialesa o to, czy rozmawiał z Ramosem. Prezydent federacji zaprzeczył. Kilka tygodni później obrońca PSG publicznie wyraził chęć uczestnictwa w igrzyskach olimpijskich. Ostatecznie ze względu na pandemię turniej został przełożony o rok i ani Sergio Ramos ani Gerard Pique nie wzięli w nim udziału. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Gerard Pique i Sergio Ramos są ikonami reprezentacji Hiszpanii. Łącznie zagrali w 283 meczach w narodowych barwach. Mają na koncie wygrany mundial w 2010 roku oraz Euro 2012. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.