Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Kylian Mbappe wybrał nowy klub! "Nawet Ramos go nie przekona"

Kylian Mbappe najpóźniej w przyszłym roku opuści Paris Saint-Germain. Według hiszpańskich mediów Francuz podjął już decyzję ws. swojej przyszłości.

Informacje o transferze Kyliana Mbappe podał Jose Luis Sanchez, ceniony hiszpański dziennikarz świetnie zorientowany w kwestii transferów. - Zdecydował się na grę w Realu Madryt i ta decyzja nie ulegnie zmianie. Nie wpłynie na nią ani Sergio Ramos, ani nikt inny - powiedział dziennikarz na antenie "El Chiringuito TV".

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

Kylian Mbappe odejdzie do Realu Madryt? Sergio Ramos zaognił plotki transferowe

Plotki transferowe dotyczące Kyliana Mbappe podsycił także nowy obrońca PSG i były kapitan Realu Madryt, Sergio Ramos. - Chciałbym go w swoim zespole, ale każdy musi sam podjąć decyzję. Jesteśmy wielkim klubem ze znakomitym projektem. Wszyscy wielcy piłkarze muszą w pewnym miejscu swojej kariery przejść przez Real Madryt, ale teraz chciałbym go mieć po swojej stronie - powiedział hiszpański defensor. 

Kylian Mbappe jest 22-letnim napastnikiem, który w PSG występuje od 2018 roku. Spekulacje dotyczące sensacyjnego przejścia Francuza do Realu Madryt krążą już od kilku lat. Obecny kontrakt piłkarza z PSG obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Kilka dni temu dziennik "Marca" poinformował, że Kylian Mbappe podpisze nową umowę z PSG, ale tylko wtedy gdy w jego kontrakcie z francuskim klubem znajdzie się zapis dotyczący przejścia piłkarza do Realu Madryt, w przypadku otrzymania oferty od hiszpańskiego zespołu.

Jednak francuskie prawo nie pozwala na umieszczanie tego typu klauzul w umowach, co stawia obecnie negocjacje między Realem a PSG w trudnym położeniu. Biorąc pod uwagę obecną sytuację transferową, Realu Madryt nie będzie stać tego lata na sprowadzenie Francuza, a PSG wcale nie zamierza się go pozbywać.

Więcej o: