Premier League. Edwin van der Sar dementuje plotki od emeryturze

W tym tygodniu w angielskiej prasie pojawiły się plotki na temat rzekomego przejścia na emeryturę bramkarza Manchesteru United Edwina van der Sara. - To bzdura - skomentował 39-letni Holender. Drugim bramkarzem ?Czerwonych Diabłów? jest Polak Tomasz Kuszczak.

Trener bramkarzy Manchesteru United Eric Steele stwierdził w tym tygodniu, że spodziewa się, iż holenderski weteran zawiesi rękawice na kołku po zakończeniu obecnego sezonu.

39-letni Edwin van der Sar zareagował szybko - zdementował plotki i stwierdził, że dopiero podejmie decyzję dotyczącą jego przyszłości.

-To kompletna bzdura. Nie wiem, skąd są te informacje, ale to nonsens - powiedział Holender portalowi www.sport-promotion.nl.

- Jeszcze nie podjąłem decyzji, że zakończę karierę po tym sezonie. Dopiero będę myślał o swojej przyszłości. Jak na razie, skupiam się na grze dla Manchesteru United - dodał.

Tomasza Kuszczaka, który nie może liczyć na bluzę z numerem jeden w Manchesterze United, dopóki gra Edwin van der Sar, na pewno nie ucieszyły słowa klubowego kolegi.

Belgijski gwiazdor w Manchesterze United?

Więcej o: