Liga Mistrzów. Neymar trolluje Angela Di Marię

Angel Di Maria "uciszał" kibiców Barcelony po golu dla PSG, a teraz Neymar rewanżuje mu się na Instagramie.

Tego gestu Angel Di Maria powinien żałować do końca życia. W 62. minucie Edinson Cavani strzelił gola na 1-3 z Barceloną i wydawało się, że to trafienie przesądzi o awansie PSG (wygrało pierwsze spotkanie 4-0). Wtedy Argentyńczyk postanowił ucieszyć kibiców mistrza Hiszpanii. Ale stało się to, co wydawało się niemożliwe. Barcelona zdobyła aż trzy bramki - na 4-1 trafiła w 88. minucie, a kolejne dwa gole strzeliła w doliczonym czasie gry - i zdołała awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Teraz Di Marię postanowił uciszyć Neymar, bohater spotkania (dwa gole i asysta przy decydującym trafieniu). Takie oto wymowne zdjęcie wrzucił na Instagrama z podpisem "Shhh...".

Szokujące słowa sędziego

Szokujące wieści dotyczące zachowania sędziego w meczu Barcelony z Paris Saint-Germain (6-1) podaje "Le Parisien". CZYTAJ WIĘCEJ >>