CBA zatrzymało członka zarządu i b. sekretarza generalnego PZPN. "Wniosek prokuratury"

Jakub T., wiceprezes Cracovii, członek zarządu PZPN został zatrzymany przez CBA na polecenie prokuratury - taką informację przekazał Marek Balawajder, dziennikarz RMF FM. Według WP SportoweFakty zatrzymany został również były sekretarz generalny PZPN - Maciej S.

Jak donoszą media, w poniedziałek w Warszawie doszło do zatrzymań dwóch osób związanych z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Zatrzymania mają dotyczyć nieprawidłowości przy podpisywaniu umowy z jednym ze sponsorów. 

Zobacz wideo Szczęsny i Krycha kiedyś vs Szczęsny i Krycha dziś

Członek zarządu PZPN i były sekretarz generalny zatrzymani przez CBA. Na wniosek prokuratury

O zatrzymaniach w poniedziałkowe popołudnie poinformował na Twitterze dziennikarz RMF FM, Marek Balawajder. "Jakub T. wiceprezes Cracovii, członek zarządu PZPN zatrzymany przez CBA na polecenie prokuratury" - czytamy.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Jakub T. i Maciej S. zostali zatrzymani w związku z nieprawidłowościami związanymi z podpisywaniem umowy z jednym z reklamodawców. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o Ustroniankę. 

Jakub T. od 2003 roku jest związany z Cracovią, której jest wiceprezesem i odpowiada za pion finansowy. Od 2012 roku jest także członkiem zarządu PZPN. Z kolei Maciej S. w latach 2012-21 był sekretarzem generalnym federacji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA