Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Lech Poznań znalazł następcę Puchacza. To reprezentant Cypru

Christos Wheeler, lewy obrońca reprezentacji Cypru i Apoelu Nikozja, od nowego sezonu może zostać zawodnikiem Lecha Poznań - informują cypryjskie media.

Według cypryjskiego portalu "24sports.com.cy" menedżer Christosa Wheelera rozmawiał już z przedstawicielem Lecha Poznań. Polski klub jest zainteresowany sprowadzeniem reprezentanta Cypru, bo z klubu odeszli Tymoteusz Puchacz oraz Wasyl Kraweć.

Zobacz wideo Jak wygląda zakulisowy rynek transferowy? Na to pytanie odpowiada raport PZPN [Studio Biznes]

Robert Lewandowski wcześniej wróci do gry? 'Jest ascetą i niesamowicie trenuje'Robert Lewandowski bardzo szczerze: Nie żałuję. Boli trochę do dziś

Lech znajdzie pieniądze po transferze Puchacza?

24-letni lewy obrońca jest związany kontraktem z APOEL-em do 31 maja 2023 roku. Klub z Nikozji jest gotów sprzedać zawodnika, ale musi dostać korzystną ofertę finansową. Wheeller do APOEL-u trafił za 350 tys. euro, a teraz wg fachowego portalu "Transfermarkt" wyceniany jest na 600 tys. euro.

Cypryjscy dziennikarze dodają, że Lech Poznań może mieć pieniądze na transfer, bo właśnie sprzedał Tymoteusza Puchacza. Obrońca podpisał czteroletni kontrakt z klubem ze stolicy Niemiec. Lech zarobił na nim 3,5 miliona euro plus bonusy.

Trener Jan UrbanMedia: Jan Urban może wrócić do ekstraklasy! "Wizje się rozjeżdżają"

Wheeler, odkąd w styczniu przyszedł nowy trener Savvas Poursaitidis jest podstawowym zawodnikiem APOEL-u. W tym sezonie zagrał już w 28 meczach. W swojej karierze cztery razy zagrał w reprezentacji Cypru.

Więcej o: