Krzysztof Mączyński ostro odpowiedział na zaczepkę Tymoteusza Puchacza

Krzysztof Mączyński ostro zareagował na wywiad grającego w Lechu Poznań, Tymoteusza Puchacza. Pomocnik Śląska Wrocław porównał wypowiedź 21-latka do szczekania psa.

Kilka dni temu opublikowano wywiad, w którym Tymoteusz Puchacz przyznał, że nie mógłby zagrać w Legii Warszawa, ponieważ czułby się wtedy jakby "zdradził rodziców" i przyjaciół, których traktuje na równi. - Nie mógłbym spojrzeć na siebie w lustrze. Nie ma takiej opcji, ja nie jestem Krzysztofem Mączyńskim - dodał. Wywołany Krzysztof Mączyński, pomocnik Śląska Wrocław skomentował słowa 21-latka. 

Zobacz wideo Dariusz Żuraw: Nie czas na wytykanie błędów, musimy zrobić wszystko, aby wyciągnąć teraz maksa
Małe pieski głośno szczekają

- czytamy w komentarzu na Twitterze. 

Były piłkarz Legii Warszawa, Krzysztof Mączyński ostro o słowach Puchacza

Tymoteusz Puchacz odnosił się do transferu z lipca 2017 roku, gdy Krzysztof Mączyński przeszedł z Wisły Kraków do Legii Warszawa. Rywalizacja między obydwoma klubami jest znana całej Polsce i trwa od wielu lat, podobnie sytuacja wygląda w relacjach aktualnego wicemistrza Polski z Lechem Poznań.

Krzysztof Mączyński w Legii grał przez około 18 miesięcy. Po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron, w styczniu 2019 roku trafił do Śląska Wrocław, gdzie gra do dziś. Tymoteusz Puchacz skrytykował 33-letniego pomocnika, ponieważ jak sam przyznał, nie mógłby zagrać w klubie ze stolicy. 

21-latek jest wychowankiem Lecha Poznań, jednak ostatnie lata spędził na wypożyczeniu. W obecnym sezonie zagrał w 26 meczach Ekstraklasy oraz czterech Totolotka Pucharu Polski, strzelił cztery gole i asystował trzy razy.  Ostatnim klubem, do którego został wypożyczony młody napastnik, był GKS Katowice, który obecnie walczy o awans do Fortuna 1. Ligi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.