Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wisła Płock znalazła nowego trenera! Zastąpi Leszka Ojrzyńskiego

Wisła Płock znalazła nowego trenera. Leszka Ojrzyńskiego, który odszedł z klubu z powodów osobistych, zastąpić ma dotychczasowy szkoleniowiec pierwszoligowej Stali Mielec - informuje "Przegląd Sportowy".
Zobacz wideo

Według informacji "Przeglądu Sportowego", Wisła Płock za podpisanie umowy z 37-letnim trenerem będzie musiała zapłacić Stali Mielec kwotę odstępnego zapisaną w jego kontrakcie. Może ona wynosić nawet pół miliona złotych. Dla młodego szkoleniowca będzie to powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wcześniej pracował w niej dwukrotnie - w sezonie 2012/13 prowadził Pogoń Szczecin, a rok później pracował w Widzewie Łódź. Łącznie obydwa zespoły poprowadził w 35 spotkaniach ligowych.

Artur Skowronek następcą Leszka Ojrzyńskiego w Wiśle Płock

Skowronek zastąpi w Wiśle Leszka Ojrzyńskiego, który kilka dni temu zrezygnował z pracy w płockim klubie. 47-latek przejął Wisłę w kwietniu 2019 roku, w końcówce ubiegłego sezonu prowadząc ją w dziewięciu meczach. "Szkoleniowiec zrezygnował z pracy w naszym klubie. Decyzja spowodowana jest poważnymi problemami osobistymi szkoleniowca" - napisali "Nafciarze" w specjalnym oświadczeniu.