Piłkarz Wisły Płock odsunięty od 1. zespołu i zawieszony w prawach zawodnika

- Alen Stevanović został bezterminowo odsunięty od gry w 1. zespole oraz zawieszony w prawach zawodnika - napisał Michał Łada, rzecznik prasowy Wisły Płock, na Twitterze.
Zobacz wideo

W sobotę niespodziewanie trener Leszek Ojrzyński zrezygnował z prowadzenia Wisły Płock. To nie jedyny problem "Nafciarzy". Klub zdecydował się także odsunąć od 1. drużyny Alena Stevanovicia.

- Decyzją Zarządu Wisły Płock Alen Stevanović został bezterminowo odsunięty od gry w 1. zespole oraz zawieszony w prawach zawodnika. Kontrakt nie został rozwiązany. Powodem jest rażąca niesubordynacja piłkarza - napisał Michał Łada, rzecznik prasowy Wisły Płock, na Twitterze.

Według nieoficjalnych informacji, Serb miał w ostatnich dniach sprawiać problemy dyscyplinarne. Stevanović występuje w Płocku od lutego. Jak dotąd zagrał w 10 meczach Wisły, w których strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty. W sezonie 2019/2020 serbski piłkarz zagrał w pierwszej kolejce z Górnikiem Zabrze (1:1). W piątek w Poznaniu już nie wystąpił, a Wisła przegrała z Lechem 0:4.

Więcej o: