Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zastępca Leszka Ojrzyńskiego: Morda w kubeł i nie wylewajcie jadu!

Trener ma do rozegrania o wiele ważniejszy "mecz" niż ten na boisku. Jeżeli nie chcecie się modlić za jego powodzenie, to chociaż morda w kubeł i nie wylewajcie jadu! - napisał na Twitterze Patryk Kniat, tymczasowy trener Wisły Płock.
Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

10 spotkań - tyle trwała przygoda Leszka Ojrzyńskiego z Wisłą Płock. Szkoleniowiec odchodzi z Wisły ze względu na "poważne problemy osobiste". Jego obowiązki tymczasowo przejmie Patryk Kniat, który w zastępstwie prowadził drużynę w obu meczach sezonu 2019/2020.

- Po komentarzach ludzi na informacje o rezygnacji Pana Trenera L.O. mam jedną prośbę: opanujcie się ludzie! Pan Trener ma do rozegrania o wiele ważniejszy "mecz" niż ten na boisku. Jeżeli nie chcecie się modlić za jego powodzenie, to chociaż morda w kubeł i nie wylewajcie jadu! - napisał Kniat.

Kto następcą Ojrzyńskiego?

Jan Urban i Jacek Magiera to najpoważniejsi kandydaci do zastąpienia Leszka Ojrzyńskiego, który niespodziewanie opuścił Wisłę Płock - oświadczył użytkownik Twittera Janekx89, który słynnie z zakulisowych informacji.