Uwaga. Nagła zmiana planów w reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski przygotowuje się do meczu z Czechami i przebywa na zgrupowaniu, gdzie sztab szkoleniowy szczegółowo przygotowuje plan jej działania. Okazuje się jednak, że we wtorek 14 listopada organizacja aktywności w kadrze nieco się zmieni. Po treningu odbyć się miała konferencja prasowa z udziałem Marcina Bułki, ale Michał Probierz zmienił decyzję.

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski, a po pierwszym treningu z mediami spotkali się selekcjoner Michał Probierz i Robert Lewandowski. Na wtorek 14 listopada również zaplanowano podobne aktywności, ale plany kadry zmieniły się w ostatniej chwili. 

Zobacz wideo Zmierzch Lewandowskiego. "Jego następca jest dwie półki wyżej"

Nagła zmiana planów na zgrupowaniu reprezentacji Polski

We wtorek kadrowicze o 12:00 wyjdą na drugim trening, który przez pierwsze 15 minut będzie otwarty dla dziennikarzy. Zajęcia odbędą się na boisku treningowym Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Po pracy cześć kadrowiczów będzie miała czas na odpoczynek, a o 15:00 odbędzie się kolejna konferencja prasowa. 

Na spotkaniu z mediami pierwotnie mieli pojawić się selekcjoner Michał Probierz oraz Marcin Bułka. Jednak profil Łączy nas Piłka w mediach społecznościowych poinformował, że obok selekcjonera usiądzie inny zawodnik. Będzie nim Jan Bednarek, który wraca do kadry po nieobecności na pierwszym zgrupowaniu nowego selekcjonera. 

Marcin Bułka ma za sobą świetną grę w OGC Nice, ale selekcjoner zdecydował, że numerem jeden w bramce kadry nadal będzie Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu niemal na pewno zagra przeciwko Czechom. Być może Bułka dostanie swoją szansę przeciwko Łotwie. 

Mecz Polska - Czechy zaplanowano na piątek 17 listopada o godzinie 20:45. Cztery dni później kadra zagra z Łotwą o tej samej godzinie. Oba starcia odbędą się na Stadionie Narodowym. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA