Piłkarze kadry reagują na odejście Jerzego Brzęczka. "Dziękuję trenerze"

Dwaj reprezentanci Polski: Kamil Glik oraz Kamil Grosicki podziękowali na Twitterze Jerzemu Brzęczkowi za pracę w reprezentacji.

Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. Decyzja Zbigniewa Bońka wywołała szok nie tylko w środowisku piłkarskim, ale również wśród ludzi pracujących w Polskim Związku Piłki Nożnej. 

Zobacz wideo Grosicki: Brzęczek nie dał mi ultimatum. Mam walczyć

Jerzy Brzęczek w dniu nominacji na trenera reprezentacji. Koszulkę wręcza Zbigniew BoniekByły kapitan kadry w szoku po zwolnieniu Brzęczka. "Trzeba sobie zadać jedno pytanie"

"Dziękujemy Trenerze i powodzenia w przyszłości"

Jerzy Brzęczek był selekcjonerem reprezentacji Polski od 12 lipca 2018 roku. Biało-czerwonych poprowadził w 24 meczach, wywalczył awans na Euro 2020, które zostało przełożone z powodu pandemii koronawirusa. Jego bilans to: 12 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek. Zbigniew Boniek wytłumaczył swoją decyzję w rozmowie z Pawłem Wilkowiczem.

Dwaj zawodnicy reprezentacji Polski podziękowali już za współpracę Jerzemu Brzęczkowi w mediach społecznościowych. Kamil Grosicki na swoim profilu na Twitterze napisał: Dziękuje Trenerze i życzę powodzenia w przyszłości.

Jerzemu Brzęczkowi podziękował również Kamil Glik. - Dziękuje trenerze za czas spędzony razem. Powodzenia w dalszej karierze - napisał na Twitterze.

Kto zastąpi Jerzego Brzęczka?

Kto może przejąć kadrę po Jerzym Brzęczku? Wygląda na to, że Zbigniew Boniek sondował rynek bardzo dyskretnie, rozmawiał m.in. z Nenadem Bjelicą. Nie kontaktował się natomiast z Maciejem Skorżą. Więcej tutaj.

Więcej o: