Reprezentant kraju przyłapany w publicznej toalecie. Wyciekło bulwersujące nagranie

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się bulwersujące nagranie z klubu nocnego Duplex. Na filmie widać, jak młodzi ludzie zamknęli się w toalecie i zaczęli uprawiać seks. Sprawa odbiła się szerokim echem. Do tego stopnia, że zagraniczne media i kibice zainteresowały się tematem. Według kibiców, "bohaterem" nagrania jest jeden z piłkarzy Sparty Pragi, który niedawno miał okazję grać przeciwko Liverpoolowi.

Piłka nożna to nie tylko emocje na boisku. Kibice żyją też tym, co dzieje się poza nim. A często dzieje się bardzo dużo. Właściwie każdy gracz zasługuje na osobną interesującą książkę. W tabloidach często możemy trafić na historie związane z seksskandalami z udziałem piłkarzy. 

Zobacz wideo Piłkarze wylądowali w Warszawie, a tam szok. Garstka kibiców

Przyłapano go, jak uprawiał seks w toalecie. Nagranie trafiło do sieci

Najnowszym bohaterem obyczajowego skandalu jest zawodnik Sparty Praga - Angelo Preciada. Jak donosi czeski isport.blesk.cz, jakiś czas temu 26-letni obrońca wziął udział w imprezie w luksusowym klubie nocnym - Duplex. Obiekt mieści się w Pradze. W pewnym momencie szalonego wieczoru przeniósł się z parkietu do toalety, do której wraz z nim miała wejść właściciela lokalu. Następnie Precida postanowił zabawić się z kobietą. Wszystko zostało nagrane przez pracownika klubu nocnego.

Ochroniarz klubu wyciągnął telefon i nagrał Angelo Preciadę w akcji. Cały filmik trwał 60 sekund i na nieszczęście sportowca ujrzał światło dzienne. Trafił do mediów społecznościowych, gdzie rozniósł się lotem błyskawicy. Fani od razu rozpoznali piłkarza Spary Pragi na opublikowanym nagraniu.

"Markowe buty, droga koszulka z kołnierzykiem, złoty zegarek, duże pierścionki, tatuaże na dłoni, kolor skóry i charakterystyczne kręcone afro na głowie - wszystkie wymienione rzeczy pozwoliły rozpoznać obrońcę Sparty Angelo Preciado" - czytamy na portalu isport.blesk.cz.

"Ekwadorczyk został sfotografowany w identycznym stroju na początku roku. (...) Na noworocznym zdjęciu Preciado towarzyszyła wieloletnia partnerka Joselin, która trzyma w ramionach nowo narodzoną córkę Angelinę" - dodano.

Ani piłkarz, ani jego partnerka nie odnieśli się publicznie do opublikowanego nagrania. Wiadomo tylko tyle, że kobieta nie ma zamiaru rozstawać się ze swoim ukochanym, z którym ma dwójkę dzieci. "Będziemy cię kochać do końca życia" - powiedziała w tym tygodniu, cytowana przez isport.blesk.cz.

Całą akcję nagrywał ochroniarz. Z informacji portalu Expres.cz wynika, że właściciele klubu nocnego wyciągnęli konsekwencje wobec mężczyzny i zwolnili go.

W bieżącym sezonie Angelo Preciado łącznie rozegrał 21 meczów w Sparcie Praga, w których strzelił trzy gole i zanotował pięć asyst. Warto dodać, że najwięcej występów zanotował w rozgrywkach Ligi Europy, w których rywalizował m.in. z Liverpoolem, Galatasaray czy Realem Betis.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.