Messi rozsiadł się na krześle i oglądał mecz piłkarza... Chrobrego Głogów

Leo Messi przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Argentyny, ale w wolnym czasie nie odpoczywał od piłki. Gwiazda MLS wybrała się, by obejrzeć mecz kadry młodzieżowej, która przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. Tam 35-latek miał okazję oglądać nie tylko młodszych rodaków, ale również piłkarza z samego dna tabeli polskiej I ligi.

Leo Messi przebywa na kolejnym zgrupowaniu reprezentacji Argentyny. Jego zespół w piątek 13 października ograł Paragwaj 1:0, a 35-latek pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie. Teraz mistrzów świata czeka kolejne starcie z Peru w ramach kwalifikacji do kolejnego mundialu. Poza treningami zawodnicy mają też sporo wolnego czasu, który postanowili wykorzystać na oglądanie meczu młodzieżowych zespołów. 

Zobacz wideo Selekcjoner broni krytykowanego piłkarza. "Czasami potrzebuje wsparcia"

Leo Messi oglądał zawodnika Chrobrego Głogów. Pierwszoligowiec zagrał z Argentyną

Piłkarze Argentyny w wolnym czasie postanowili wybrać się na mecz kadry U23, która mierzyła się z Wenezuelą w ramach przygotowań do kwalifikacji igrzysk olimpijskich. Drużynę trenera Javiera  Mascherano oglądali m.in. Rodrigo de Paul i Leo Messi. 

Kapitan pierwszej kadry Argentyny rozsiadł się wygodnie na krześle obok boiska i popijał yerbę. Miał możliwość obserwowania z bliska nie tylko rodaków, ale również zawodnika z polskiej I ligi. Chodzi o Jesusa Paza, czyli lewego obrońcę Wenezueli i Chrobrego Głogów. 

Ostatni zespół tabeli I ligi dumnie zaprezentował w mediach społecznościowych zdjęcia swojego zawodnika z argentyńską legendą w tle. Fotografom udało się uchwycić obu panów na kilku ujęciach przy linii bocznej. 

Jesus Paz rozegrał pełne 90 minut i miał powody do dumy. Jego zespół zremisował 0:0 z młodzieżową kadrą mistrzów świata. Wenezuela również przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich, a Paz zagrał juniorskich kadrach już osiem razy i jest etatowym graczem pierwszego składu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

22-letni lewy obrońca przed sezonem został wypożyczony do Chrobrego Głogów z wenezuelskiego Rayo Zuliano. W pierwszoligowcu pozostanie co najmniej do końca sezonu 2023/24. Po powrocie z kadry czeka go starcie z Motorem Lublin, które zaplanowano na piątek 20 października o godzinie 18:00. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.