Bramkarz łapał piłkę na środku boiska. Kontrowersyjna decyzja sędziego! [WIDEO]

Joe Willis, bramkarz grający w barwach Nashville SC, w meczu z Atlantą United próbował przerwać akcję rywali na środku boiska. Popełnił jednak błąd, przez który musiał ratować zespół przed utratą bramki. Szczęśliwie dla niego, skończyło się tylko na żółtej kartce, choć powinien obejrzeć czerwoną.

MLS rozpoczęła rywalizację w ten weekend. Już w pierwszej kolejce doszło do ogromnej kontrowersji z udziałem bramkarza Nashville SC, Joe Willisa. 31-latek chciał przerwać akcję rywala, wyszedł z bramki niemal na połowę boiska. Trafił nieczysto w piłkę, która trafiła do jego przeciwnika, który natychmiast chciał wykorzystać okazję do strzału do pustej bramki. Amerykanin wyskoczył jednak do piłki i zatrzymał ją rękami, za co obejrzał tylko żółtą kartkę.

Zobacz całą sytuację:

Pomimo protestów piłkarzy gości, sędzia nie zmienił zdania i nie ukarał Willisa czerwoną kartką, choć wydaje się, że powinien to zrobić. Ostatecznie ta sytuacja nie miała wpływu na wynik meczu, bo Atlanta United wygrała spotkanie 2:1, odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.