Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dynamo Kijów - Szachtar Donieck. Gdzie oglądać Superpuchar Ukrainy? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 28.07

W niedzielę, w meczu o Superpuchar Ukrainy, Dynamo Kijów zmierzy się z Szachtarem Donieck, który wywalczył w sezonie 2018/2019 mistrzostwo i puchar kraju. Transmisję szlagierowego spotkania obejrzymy w otwartym kanale!
Zobacz wideo

W niedzielnym Superpucharze Ukrainy spotkają się Szachtar Donieck i Dynamo Kijów. W sezonie 2018/2019 Szachtar wywalczył mistrzostwo i puchar kraju (wygrana w finale z FC Inhulets Petrove), natomiast drużyna ze stolicy uplasowała się na 2. miejscu w tabeli. Areną rywalizacji będzie stadion Czornomoreć w Odessie.

Superpuchar Ukrainy rozgrywany jest od 2004 roku. Jak dotąd końcowy triumf zawsze przypadał na konto któregoś z tegorocznych finalistów. Szachtar ma na koncie 8 tytułów, Dynamo 7.

 

Przypomnijmy, że zawodnikiem drużyny z Kijowa jest Tomasz Kędziora. Były obrońca Lecha Poznań dołączył do ukraińskiego klubu w lipcu 2017 roku.

Dynamo Kijów - Szachtar Donieck. Gdzie obejrzeć transmisję meczu o Superpuchar Ukrainy? TV, stream online, na żywo

Niedzielne spotkanie o Superpuchar Ukrainy obejrzymy na antenie TVP Sport. W internecie pojedynek między Dynamem Kijów i Szachtarem Donieck będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Transmisja rozpocznie się o godz. 19:50.