Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były piłkarz Legii Warszawa został aresztowany. Grozi mu kara więzienia

Aleksandar Prijović został aresztowany. Były piłkarz Legii Warszawa, obecnie występujący w saudyjskim Al-Ittihad, złamał godzinę policyjną w Serbii. Grozi mu za to nawet kara więzienia - informuje portal telegrafs.rs.

17:00 - to w ostatnich dniach dla obywateli Serbii godzina, po której nie wolno im opuszczać domów. Serbski rząd wprowadził godzinę policyjną po to, by maksymalnie ograniczyć kontakty społeczne. Takie ograniczenie wynika oczywiście z panującej na świecie pandemii koronawirusa.

Zobacz wideo Co dalej z ligą angielską? Na szali 750 mln funtów. Rozmowa z Łukaszem Fabiańskim.

Były piłkarz Legii aresztowany. Złamał godzinę policyjną w Serbii

Mimo godziny policyjnej i szeregu zakazów, wiele osób wciąż się do nich nie stosuje. Jedną z takich osób jest były piłkarz Legii Warszawa, Aleksandar Prijović. Zawodnik, który obecnie występuje w saudyjskim zespole Al-Ittihad, w piątek został przyłapany w jednej z hotelowych kawiarni w Belgradzie. Przebywał w niej z żoną i przyjacielem. Poza nimi w lokalu znajdowało się około 15 osób.

Gdy odpowiednie służby dowiedziały się o zgromadzeniu tylu osób w jednym miejscu, błyskawicznie zjawiły się na miejscu i aresztowały wszystkich gości kawiarni, łącznie z Prijoviciem i jego żoną. Piłkarza czekają spore problemy. W Serbii za złamanie godziny policyjnej i nie stosowanie się do nakazów wynikających ze stanu wyjątkowego, grozi kara pozbawienia wolności.

Nieodpowiedzialne zachowanie Prijovicia, który w latach 2017-2019 był piłkarzem Legii, nie jest pierwszym przypadkiem złamania przepisów przez serbskiego piłkarza. Wcześniej zakazy złamał także Luka Jović. Gracz Realu Madryt podczas 14-dniowej kwarantanny po przylocie z Hiszpanii, na ulicach Belgradu świętował urodziny swojej dziewczyny.

Więcej o:
Komentarze (27)
Były piłkarz Legii Warszawa został aresztowany. Grozi mu kara więzienia
Zaloguj się
 • praskiso

  Oceniono 9 razy 5

  Im bardziej autorytarny kraj tym obostrzeń jest więcej. Godzina policyjna ? Do cholery przed czym ma to uchronić ? A co z nagłymi zachorowaniami rodziny np. rodziców ? Jak im pomóc ?

 • jethro14

  Oceniono 4 razy 4

  Gdyby go aresztowali i nie groziła mu kara więzienia wtedy byłby skandal a tak wszystko w normie

 • donarturos1

  Oceniono 6 razy 4

  "Nieodpowiedzialne zachowanie Prijovicia, który w latach 2017-2019 był piłkarzem Legii" Prijović był piłkarzem Legii w latach 2015-2017. Poprawcie to, bo aż razi w oczy.

 • wiserius

  Oceniono 3 razy 3

  Staram się nie być upierdliwy, ale niech mi ktoś wytłumaczy: dlaczego w tym niezbyt długim tekście, cztery razy jest wspomniane, że Prijović był piłkarzem Legii. Jakie to ma znaczenie dla sprawy zachowania, i w konsekwencji aresztowania tego zawodnika? No, jakie? Na innym portalu toczy się leniwa dyskusja nt. kompleksów niektórych dziennikarzy, którzy przez wszystkie przypadki odmieniają słowo "Legia" - wątek jest prowadzony w kierunku, że owi dziennikarze czynią w ten sposób niedźwiedzią przysługę temu klubowi. I coś chyba w tym jest.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 9 razy 3

  "Mimo godziny policyjnej i szeregu zakazów, wiele osób wciąż się do nich nie stosuje." = to jest cytat z der Sturmer, czy sami na to wpadliście?

 • butterbean

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież Prijo to jest Szwajcar chyba? Niech do konsulatu uderza...

 • igraszka8

  0

  Niedlugo nie będzie wolno oddychać ludzie, obudzcie się w koncu. Chory świat.

 • sieradz2

  0

  Na szubienicę go!!!

 • red_eye

  0

  To dział sport, ploteczek, czy kronika kryminalna??? Kogo to obchodzi???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX