Wojciech Szczęsny: W przyszłości nie znajdziecie wzmianki o koronawirusie

Wojciech Szczęsny napisał na Instragramie list do mieszkańców Włoch. - Nigdzie w książkach historycznych nie znajdziecie wzmianki o Covid-19. Włochy są większe, lepsze i silniejsze niż ten wirus - przekonuje polski bramkarz.

Wojciech Szczęsny przechodzi kwarantannę po tym, jak okazało się, że jego kolega z Juventusu Daniele Rugani ma koronawirusa. Polak wykorzystał czas, by wystosować odezwę do Włochów związaną z pandemią

Zobacz wideo Jak koronawirus zatrzymał świat sportu:

Wojciech Szczęsny napisał do mieszkańców Włoch

- Ktoś może uważać się za nieszczęśliwego, że jest teraz we Włoszech - w kraju najbardziej dotkniętym koronawirusem. Ja się z tym nie zgadzam. Mam szczęście, że tu jestem, ponieważ wiem, że to kraj, który pokona tego wirusa jednością i pasją, z której słyną Włosi. Dla przyszłych pokoleń na całym świecie, by mogły poznać niesamowitą historię tego kraju - napisał Szczęsny.

 

- Nigdzie w książkach historycznych nie znajdziecie wzmianki o Covid-19. Włochy są większe, lepsze i silniejsze niż ten wirus. I choć strasznie tęsknię za rodziną i modlę się o jej dobro, z dumą dzielę się tym trudnym momentem z mieszkańcami Włoch - dodał reprezentant Polski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.