Już dzisiaj FAME MMA 11. Hit za hitem przez całą galę. Gdzie i kiedy oglądać? [stream, transmisja]

Już dzisiaj startuje kolejna edycja walk celebrytów. W gliwickiej Arenie ma się odbyć FAME MMA 11, który rozpocznie się o godz. 20:00. Wielką, hitową walką będzie starcie byłej gwiazdy UFC - Normana Parka z byłym mistrzem KSW Borysem Mańkowskim.

Szczególnie interesująco zapowiada się walka wieczoru na gali FAME MMA 11, w której Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke. Starcie będzie miało tylko jedną rundę, która potrwa 15 minut, a zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach. "Street style dirty boxing [uliczny styl brudnego boksu] - pierwsza taka walka w Polsce" - reklamuje to starcie organizacja Fame. Mańkowski będzie miał okazję do rewanżu na Irlandczyku za porażkę na KSW 47. Wtedy Parke wygrał na punkty.

Zobacz wideo Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"

FAME MMA 11. Krwawa formuła w walce wieczoru. Mańkowski szuka rewanżu na Parku

Na zasadach pięściarskich odbędzie się też pojedynek Sylwestra Wardęgi z Dannym Ferrerim. Władze federacji podjęli decyzję o przeprowadzeniu takiego starcia z powodu kontuzji Wardęgi. Pierwotny plan zakładał, że youtuber stoczy walkę z Wojtkiem "OjWojtek" Przeździeckim. Jego miejsce zajął jednak inny celebryta, Marcin Dubiel. Poza tym ze sobą zmierzą się twórcy muzyczni - Norbert "Smolasty" Smoliński oraz Piotr "Miły Pan" Kołaczyński.

screen YouTubeAwantura w hotelu przed galą Fame MMA. "Dostałem kopa w plecy"

W najbliższą sobotę odbędzie się gala FAME MMA 11, ale już niezwykle interesująco zapowiadają się kolejne gale. Właściciele federacji potwierdzili walkę wieczoru na 12. edycji, w której zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Marcin Wrzosek. Do klatki wejdzie też były strongman, Krzysztof Radzikowski. Dla FAME MMA zawalczą też Mariusz "Sarius" Golling oraz Sergiusz "TheNitroZyniak" Górski.

FAME MMA 11. Karta walk:

 • Borys Mańkowski - Norman Parke (walka bokserska w małych rękawicach, 15 min bez przerwy),
 • Wojtek "OjWojtek" Przeździecki - Marcin Dubiel,
 • Sylwester Wardęga - Danny Ferreri - walka bokserska w rękawicach MMA,
 • Mikołaj "Mixer" Magdziarz - Piotr "Popo" Węgrzyn,
 • TBA - Maksym Ziółkowski,
 • Norbert "Smolasty" Smoliński - Piotr "Miły Pan" Kołaczyński,
 • Filip "Filipek" Marcinek - Amadeusz "Ferrari" Roślik,
 • Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula,
 • Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska - Patrycja Wieja,
 • Krystian "Krycha" Wilczak - Aleksandr "Sasha" Muzheiko,
 • Piotr "Szeli" Szeliga - Krzysztof "Wujaszek Fericze" Ferens.

Gdzie i kiedy oglądać galę FAME MMA 11?

Gala FAME MMA 11 rozpocznie się w sobotę drugiego października o godzinie 20:00. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia po wykupieniu PPV za kwotę 24,99 zł na stronie internetowej famemma.tv.

Więcej o: