Polscy siatkarze przegrali mecz o finał mistrzostw świata! Hit turnieju [TRANSMISJA]

Siatkarska reprezentacja Polski U-21 dzielnie walczyła o finał mistrzostw świata. W sobotę o godzinie -czerwoni przegrali z Włochami. Półfinał można obejrzeć w playerze YouTube poniżej.

Siatkarska reprezentacja Polski awansowała do półfinału mistrzostw świata pokonując w poprzednim etapie Brazylię (3:1) oraz Bułgarię (3:2). We wcześniejszej fazie turnieju jedyną drużyną lepszą od Polaków była Rosja, która pokonała biało-czerwonych w fazie grupowej 3:1. Zawodnicy Daniela Plińskiego awansowali do play-offów z drugiego miejsca.

Reprezentacja Polski U-21 walczy o finał mistrzostw świata. Biało-czerwoni pokonają Włochów?

W półfinale siatkarskich mistrzostw świata Polacy zmierzyli  się z niepokonanymi w trakcie turnieju Włochami. Najbliżsi rywale biało-czerwonych byli niekwestionowanymi faworytami. Wygrali wszystkie trzy mecze w grupie, nie tracąc ani jednego seta. W sumie Włosi wygrali wszystkie z ostatnich sześciu meczów, które grali.

Półfinał miał bardzo dramatyczny przebieg. Polacy wygrali 25:20 i 25:20 dwa pierwsze sety, ale w kolejnych górą byli Włosi, którzy wygrali cały mecz po tie-breaku.