Justyna Żyła, żona jednego z naszych najlepszych skoczków narciarskich, wystartowała z nowym projektem!

Spełniła swoje marzenia -

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Kryzys w małżeństwie Piotra Żyły 

Media i opinia publiczna zaczęły interesować się Justyną, kiedy publicznie ujawniła, że przeżywają z Piotrem kryzys małżeński. Na Instagramie opisała swoje problemy i kłótnie z mężem, oskarżając go o rozpad ich związku. Piotr nie pozostał jej dłużny i - również publicznie - odpowiedział na jej zarzuty. Ich małżeńska wojna przeniosła się do mediów społecznościowych. Piotr skierował pozew rozwodowy do sądu. Para ma dwoje dzieci.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach zaskoczyli swoje mamy

 

Justyna Żyła w Playboyu 

Pojawiła się w czerwcowym numerze miesięcznika. Udział Justyny w zmysłowej sesji do Playboya przez wielu został uznany, za desperacką próbę zatrzymania na sobie uwagi mediów. Sesja została zatytułowana "Góralu, czy ci nie żal?", co z kolei jest niewątpliwym nawiązaniem do problemów państwa Żyłów.

Marina Łuczenko pochwaliła się pomeczowym zdjęciem z Cristiano Ronaldo: 'Musiałam'

 

Nowy projekt Justyny Żyły

Justyna założyła kanał na YouTube "UwaŻyła". Ma na nim dzielić się ciekawymi, góralskimi przepisami kulinarnymi i prezentować sposób przygotowywania potraw. W pierwszym odcinku, w pięknej scenerii, pokazała, jak przygotować żebroczkę, czyli wiślańską zapiekankę z ziemniaków, ryżu i boczku. Wygląda naprawdę smakowicie. Nie możemy doczekać się kolejnych przepisów. 

Robert Lewandowski świętuje urodziny. Anna Lewandowska napisała czułe życzenia  

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ