Prime MMA 8. Zobacz, kto wygrał na gali w Warszawie [PRIME MMA SHOW, WYNIKI]

W sobotę w Warszawie odbyła się kolejna gala Prime MMA. Zobaczyliśmy aż 13 pojedynków. Zwieńczeniem było starcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Arkadiuszem Tańculą. Jak potoczyły się walki na Prime MMA 8? Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki.

- To wydarzenie zapadnie w naszej pamięci na długo, czego dowodem już były konferencje, kiedy poziom emocji osiągnął kosmiczny poziom - zapowiadali prowadzący piątkowe ważenie i trening medialny. Te emocje to były przede wszystkim awantury i wyzwiska między zawodnikami, bo jeśli gdzieś tego dzisiaj jest najwięcej, to właśnie w federacji Prime MMA.

Zobacz wideo Marta Linkiewicz odpowiada na słowa Lexy: Nie zamierzam

Prime MMA 8. Gorzów powiedział "nie"

Pierwotnie galia Prime MMA 8 miała odbyć się w Gorzowie Wielkopolskim. Do podpisania umowy jednak nie doszło, bo władze Areny Gorzów nie zgodziły się, by w ich hali wystąpił Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak. Freak fighter, ale przede wszystkim kontrowersyjny youtuber, który w przeszłości kilka miesięcy spędził w areszczcie - był oskarżony o pobicie 66-letniego mężczyzny oraz znęcanie się nad niepełnosprawnym chłopcem.

Zamieszanie z występem "Kamerzysty" sprawiło, że wydarzenie zostało przeniesione do studia Polsatu w Warszawie, gdzie w sobotę odbyło się aż 13 pojedynków. Zaczęło się nietypowo, bo od duszenia przez... sędziego na Patryku "Robalinim" Śliwie, który już w pierwszych sekundach walki - dwóch na dwóch - rzucił się na swojego partnera Marka "Kirimasu" Jówkę. - Jesteś zwykłą sz**tą - wyzywał go później Jówko.

To był pojedynek w turnieju, w kolejnej edycji tzw. Igrzysk Gladiatorów, gdzie najlepszy w finale okazał się Rafał Pazik. Zwycięzca w oktagonie do końca został nieoczekiwanie z 50-letnim raperem Maciejem Gnatowskim, bardziej znanym jako "Wujek Samo Zło", który w sobotę pozytywnie zaskoczył swoją formą. W walce wieczoru z dobrej strony pokazał się też Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który pokonał jednogłośną decyzją sędziów Arkadiusza Tańculę (walka w formule bokserskiej, duże rękawice). A jak potoczyły się inne pojedynki na Prime MMA 8? Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki.

Prime MMA 8. Wyniki walk:

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów, boks, duże rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Michała "Bagietę" Gorzelańczyka przez TKO, I runda, K1, duże rękawice
 • Paweł "Prezes" Jóźwiak pok. Jakuba "Japczana" Piotrowicza przez TKO, III runda, K1, małe rękawice
 • Finał Igrzysk Gladiatorów - zwycięzca: Rafał Pazik, boks, małe rękawice, 4 zawodników, każdy na każdego, możliwość dobijania
 • Jakub "Paramaxil" Frączek pok. Tomasza Olejnika przez TKO, I runda, MMA/K1/MMA
 • Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar pok. Jasia Kapelę przez TKO, II runda, MMA/MMA/K1
 • Dominik Skowyra pok. Krystiana "Krychę UFC" Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów, MMA
 • Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel pok. Paulinę Porzucek i Karolinę Gackowską przez TKO, K1, małe rękawice
 • Przemysław "Kolar" Kolarczyk pok. Jakuba Lasika przez TKO, I runda - boks, małe rękawice (Kolar walczy ze związaną ręką)
 • Damian "Dzik" Graf pok. Tomasza "Chica" Galewskiego przez TKO, II runda, K1, małe rękawice
 • Kasia "Zajaffka" Kubiak pok. Wiolę Kotelecką jednogłośną decyzją sędziów, K1, małe rękawice
 • Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski pok. Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka i Łukasza "Magicala JR" Malankowskiego przez TKO
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka pok. Marka "Kirimasu" Jówkę i Patryka "Robaliniego" Śliwę przez TKO i dyskwalifikację ("Robaliniego")
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.