Hajto rozgrzał internet do czerwoności. Wystarczyło zdjęcie. "Sławek, ogarniesz?"

Tomasz Hajto kontra Piotr Świerczewski w Clout MMA? Niewykluczone, że niebawem dojdzie do takiego freakfightowego starcia. "Sławek, ogarniesz taką walkę?" - napisał za pośrednictwem Instagrama Hajto zwracając się do Peszki, który jest współwłaścicielem federacji. Obaj piłkarze mają już za sobą debiut we freak fightach i z chęcią stanęliby naprzeciwko siebie.

Walki freak fightowe w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne wśród celebrytów, ale też byłych sportowców. Debiut w oktagonie mają za sobą m.in. Zbigniew Bartman, Jakub Kosecki, ale też Tomasz Hajto czy Piotr Świerczewski.

Zobacz wideo Wielka miłość w polskim boksie. "Cicha woda brzegi rwie"

Dwóch byłych piłkarzy zmierzy się w Clout MMA? Sławomir Peszko zapytany

Wiele wskazuje na to, że niebawem może dojść do bardzo ciekawego pojedynku między dwoma byłymi piłkarzami - Tomaszem Hajto a Piotrem Świerczewskim. Ten pierwszy zamieścił na InstaStories zdjęcie ze Świeczewski i zwrócił się do współwłaściciela Clout MMA - Sławomira Peszki. "Sławek, ogarniesz taką walkę?" - czytamy. Były piłkarz zapytał też fanów, co sądziliby na temat takiego pojedynku.

Hajto i PeszkoHajto i Peszko https://www.instagram.com/stories/slawomirpeszko/3344469664441982397/

Póki co Sławomir Peszko nie odniósł się jeszcze oficjalnie do pytania Hajty. Jedynie udostępnił to zdjęcie na swoim koncie na Instagramie.

Zarówno Hajto, jak i Świerczewski mają za sobą już występy w oktagonie. Hajto debiutował w 2023 roku i odbył dotychczas dwa pojedynki - ze Zbigniewem Bartmanem oraz Jakubem Wawrzyniakiem. Oba zakończyły się porażką byłego reprezentanta. Z kolei Świerczewski w 2019 roku zmierzył się z Grzegorzem "Collinsem" Chmielewskim, a w 2023 z Dariuszem Kaźmierczukiem. Obie walki zakończyły się jego zwycięstwami.

Kolejna gala Clout MMA odbędzie się ósmego czerwca w Katowicach. Karta walk imprezy w Spodku nie jest jeszcze znana. Z kolei już w najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się gala Prime MMA 8. W niej zmierzą się m.in. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński z Arkadiuszem Tańculą.

Za kogo trzymałbyś kciuki w pojedynku Hajto - Świerczewski?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.