"Daro Lew" pozamiatał. Nokaut roku we freak fightach. "Z czego on ma szczękę?" [WIDEO]

Ależ to był cios! Dariusz "Daro Lew" w fenomenalnym stylu zakończył pojedynek z Michałem "Bagietą" Gorzelańczykiem. Pod koniec pierwszej rundy zaczął coraz bardziej dominować, aż w końcu jego obrotowy backfist dosięgnął przeciwnika - Nokaut roku we freak fightach, to było niesamowite - emocjonowali się komentatorzy.

Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk i Michał "Bagieta" Gorzelańczyk to zawodnicy cieszący się dużą sympatią kibiców freak fightów. I to mimo że mocno różnią się ich wyniki, pierwszy z nich rzadko odnosi sukcesy, podczas gry drugi pokonał większość dotychczasowych rywali.

Zobacz wideo Historyczne mistrzostwo Polski o krok! "Stosunki z Legią nie są najlepsze"

Podczas piątkowego face-to-face doszło do przepychanek między oboma zawodnikami, których musiała rozdzielać ochrona. - Ja tam idę, żeby cię zjeść - odgrażał się Gorzelańczykowi bardzo pewny siebie Kaźmierczuk.

Niewiarygodne, co zrobił "Daro Lew". Ależ nokaut na "Bagiecie"

Pojedynek zaczął się od odważnych ataków z obu stron. Potem tempo walki nieco się uspokoiło, ale potem inicjatywę przejął "Daro Lew". - Z czego on ma szczękę? - zastanawiali się komentatorzy, gdy Gorzelańczyk przyjmował kolejne ciosy. Ale gdy zbliżał się koniec rundy, w końcu Kaźmierczukowi udało mu się posłać rywala na deski. A potem stało się coś niewiarygodnego.

Już wcześniej próbował on obrotowego backfistu. Próby były niecelne, ale gdy w końcu trafił, "Bagieta" już się nie pozbierał. - Nokaut roku we freak fightach, to było niesamowite - ekscytowali się komentatorzy. - Do trzech razy sztuka - tak z kolei odnieśli się do poprzednich prób. Wystarczyło trafić raz, a skutek był piorunujący.

Prime MMA 8. Wyniki walk

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Arkadiusza Tańculę jednogłośną decyzją sędziów, boks, duże rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Michała "Bagietę" Gorzelańczyka przez TKO, I runda, K1, duże rękawice
 • Paweł "Prezes" Jóźwiak pok. Jakuba "Japczana" Piotrowicza przez TKO, III runda, K1, małe rękawice
 • Finał Igrzysk Gladiatorów - zwycięzca: Rafał Pazik, boks, małe rękawice, 4 zawodników, każdy na każdego, możliwość dobijania
 • Jakub "Paramaxil" Frączek pok. Tomasza Olejnika przez TKO, I runda, MMA/K1/MMA
 • Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar pok. Jasia Kapelę przez TKO, II runda, MMA/MMA/K1
 • Dominik Skowyra pok. Krystiana "Krychę UFC" Wilczaka jednogłośną decyzją sędziów, MMA
 • Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel pok. Paulinę Porzucek i Karolinę Gackowską przez TKO, K1, małe rękawice
 • Przemysław "Kolar" Kolarczyk pok. Jakuba Lasika przez TKO, I runda - boks, małe rękawice (Kolar walczy ze związaną ręką)
 • Damian "Dzik" Graf pok. Tomasza "Chica" Galewskiego przez TKO, II runda, K1, małe rękawice
 • Kasia "Zajaffka" Kubiak pok. Wiolę Kotelecką jednogłośną decyzją sędziów, K1, małe rękawice
 • Rafał Pazik i Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski pok. Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka i Łukasza "Magicala JR" Malankowskiego przez TKO
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka pok. Marka "Kirimasu" Jówkę i Patryka "Robaliniego" Śliwę przez TKO i dyskwalifikację ("Robaliniego")
Czy "Daro Lew" wygra kolejną walkę we freak fightach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.