Fame MMA 12 już dziś! Karta walk. Gdzie i o której obejrzeć? [STREAM ONLINE]

W sobotę 20 listopada odbędzie się już 12. gala FAME MMA. W hali Ergo Arena najważniejszym pojedynkiem wieczoru będzie to pomiędzy Marcinem Wrzoskiem a Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Gdzie i kiedy będzie można oglądać wydarzenie oraz jak i za ile można je wykupić?

Praktycznie od samego początku gale organizowane przez Fame MMA cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Sprzedaż PPV bije kolejne rekordy, a przy okazji niemal każdej kolejnej gali chęć udziału zgłaszają coraz bardziej znane gwiazdy. Podobnie będzie podczas nadchodzącej Fame MMA 12.

Zobacz wideo Ludzie piszą „Artur, weź zaj**b Don Kasjo", a ja myślę: „Kto to w ogóle jest?"

Jacek MurańskiCzegoś takiego na ceremonii ważenia FAME MMA jeszcze nie było. Murański dał popis

Najciekawiej zapowiada się walka wieczoru pomiędzy Marcinem Wrzoskiem a Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Nie zabraknie również innych ciekawych starć - Arkadiusza "Polaka" Polańskiego z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką, Piotra "Bestii" Piechowiaka ze znanym z programu "Googlebox" strongmanem Krzysztofem Radzikowskim czy też Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim, który zastąpił swojego syna Mateusza, po tym jak ten złamał kość gnykową.

Zawodnicy będą walczyć w klatce rzymskiej 3x3 w małych rękawicach, a walka będzie miała pięć rund po dwie minuty. "Pod względem emocji to będzie największa gala w historii federacji. Jacek jest nieodkrytą personą w naszej grze, moim zdaniem to będzie ostra mućka" - powiedział Wojciech Gola, jeden z właścicieli FAME MMA.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Podczas hali Fame MMA 12 odbędą się również dwie walki z udziałem kobiet. Kamila "Zusje" Smogulecka zmierzy się z Martą "Martirenti" Rentel, a Kamila Wybrańczyk rywalizować będzie z Anną Andrzejewską.

https://www.youtube.com/watch?v=fIUTd3cv31ETego jeszcze nie było! "Don Kasjo" stoczy dwie walki na jednej gali Fame MMA!

Karta walk FAME MMA 12

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin Wrzosek - walka wieczoru,
  • Adrian "Polak" Polański - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - walka o pas,
  • Krzysztof Radzikowski - Piotr "Bestia" Piechowiak,
  • Mateusz "Fit Lovers" Janusz - Kacper "Blonsky" Błoński,
  • Kamila "Zusje" Smogulecka - Marta "Martirenti" Rentel,
  • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula,
  • Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Anna Andrzejewska,
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk,
  • Patryk "Ryba" Karaś - Kornel "Koro" Regel,
  • Adrian Wieliczko - Jakub "Dragon" Kaczmarski.

Jak wykupić galę FAME MMA 12 oraz gdzie i kiedy oglądać? [Stream online]

Gala FAME MMA 12 rozpocznie się w sobotę 20 listopada o godzinie 20:00. Transmisja będzie do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV na stronie internetowej famemma.tv, gdzie będzie można ją wykupić. Cena podstawowego pakietu wynosi 24,99 zł w jakości 720 p, a w opcji droższej - 29,99 zł w jakości 1080 p.

Więcej o: