Gwiazdor Fame MMA 12 z ultimatum od KSW. Od tego zależy jego dalsza kariera

Podczas nadchodzącej gali Fame MMA 12 w jednej z najciekawszych walk Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Okazało się, że dla drugiego z nich starcie to będzie niezwykle ważne, bowiem może od niego zależeć dalsza kariera zawodnika.

Pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem będzie walką wieczoru gali Fame MMA 12. Drugi z nich zdecydował się na ten pojedynek przede wszystkim z uwagi na fakt, iż chce udowodnić, że profesjonalny wojownik nie będzie miał zbyt wielu kłopotów z gwiazdą organizacji słynącej z "freak fightów".

Zobacz wideo Błachowicz o walce Khalidov vs Soldić: Wszystko może się wydarzyć

Don Kasjo i Marcin Wrzosek zawalczą na Fame MMA 12To już czas na FAME MMA 12. Hitowa walka wieczoru. Gdzie i kiedy oglądać?

Kariera Wrzoska w KSW

34-letni Wrzosek jak dotąd stoczył 21 pojedynków w KSW, z którym wciąż jest związany kontraktem. W ostatnim czasie jednak nie wiodło mu się najlepiej - przegrał trzy z sześciu poprzednich walk. Lepsi od niego byli Salahdine Parnasse, Norman Parke i Borys Mańkowski. Żadnego z tych starć nie przegrał jednak przez nokaut.

Pomiędzy tymi porażkami "Polish Zombie" jednogłośnie wygrywał z Arturem Sowińskim, Romanem Szymańskim i Krzysztofem Klaczkiem. Łącznie w organizacji KSW Wrzosek stoczył 21 pojedynków, z których wygrał 14, a siedmiokrotnie musiał uznać wyższość rywali.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Lewandowski podwyższa rangę pojedynku Życińskiego z Wrzoskiem

Przed walką Wrzoska z "Don Kasjo" wypowiedział się współzałożyciel KSW Martin Lewandowski, który bez owijania w bawełnę przyznał, że jeżeli 34-latek przegra na gali Fame MMA 12, to może to mieć dla niego poważne konsekwencje.

- Myślę, że wygrana Marcina byłaby biletem powrotnym do naszej organizacji. Przegrana natomiast... Nawet nie chcę się zastanawiać, jak nisko musiałbym zestawiać gdzieś tych zawodników. Wygrana lub długa przerwa, bądź całkowite rozstanie z naszą organizacją - powiedział Lewandowski w rozmowie z portalem inthecage.pl.

Jan BłachowiczWiadomo, z kim może się zmierzyć Jan Błachowicz. Ależ to by była wojna!

Słowa Lewandowskiego sprawiają, że przed walką z "Don Kasjo" Wrzosek z pewnością będzie podwójnie zmotywowany. Gala Fame MMA 12 odbędzie się w sobotę 20 listopada o godzinie 20:00.

Więcej o: