Awantura na ważeniu FEN. "Trybson" nie wytrzymał. Poszło o... pieluchę

Podczas ceremonii ważenia przed galą FEN 31 doszło do przepychanki. Paweł "Trybson" Trybała i Łukasz Borowski poszarpali się przez... pieluchę.

Łukasz Borowski (4-8, 2 KO, 1 SUB) będzie rywalem Pawła Trybały (6-3, 6 KO) podczas gali FEN 31: LOTOS Fight Night, która 28 listopada odbędzie się w Łodzi. Borowski na zawodowstwie zadebiutował w 2014 roku. W przeszłości nie unikał wyzwań mierząc się chociażby z Michałem Oleksiejczukiem czy Szymonem Kołeckim.

Diego MaradonaUjawnili ostatnie słowa Maradony przed śmiercią. Usłyszał to bratanek

Zobacz wideo Saleta: Najman jest tchórzem i szkodnikiem. Powinien być wykluczony

Z kolei Trybała pierwotnie miał wystąpić na gali FEN 26, ale musiał odwołać swój występ z powodu kontuzji. Ostatnie trzy starcia Trybson wygrał przed czasem. W marcu 2019 roku znokautował w 2. rundzie Gerarda Bąka, niespełna trzy miesiące później w premierowej odsłonie uporał się z Marcinem Najmanem. Ostatnim jego występem było zwycięstwo przez techniczny nokaut z Damianem Kostrzewą. Wcześniej o sile jego uderzeń przekonali się David Wysocki oraz Paweł Bolanowski. W sobotę podczas ceremonii ważenia Trybson spotkał Borowskiego. Chwilę później rzucili się sobie do gardeł.

 

Prezes FEN komentuje zachowanie Trybsona i Borowskiego

Tuż po zdarzeniu całą sytuację skomentował Paweł Jóźwiak, prezes FEN, w rozmowie z portalem InTheCage.pl.

 

Pogrzeb Diego Maradony. Buenos Aires, Argentyna, 26 listopada 2020 r.Wstrząsające słowa przyjaciela Diego Maradony. "Nie chciał dłużej żyć"

Więcej o: