Grzegorz Krychowiak z czerwoną kartką! "Zapracował. Jego własna głupota" [WIDEO]

Reprezentacja Polski przegrała 1:2 ze Słowacją. Kilkanaście minut po golu wyrównującym Grzegorz Krychowiak dostał drugą żółtą kartkę w tym meczu i wyleciał z boiska. To oznacza, że Polak nie zagra również w meczu z Hiszpanią.

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment. Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła swój udział w Euro 2021. W pierwszym spotkaniu grupy E Polska zmierzyła się ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Spotkanie rozpoczęło się dla reprezentacji Polski fatalnie, gdyż w 18. minucie samobójczego gola strzelił Wojciech Szczęsny. Polacy wyrównali wynik meczu w pierwszej minucie części gry, ale ostatecznie 2:1 wygrali Słowacy. 

Zobacz wideo Robert Lewandowski nie dostał piłki od Szczęsnego, następnie został zaatakowany przez zraszacz

Grzegorz Krychowiak z czerwoną kartką 

Gdy wydawało się, że kadra Paulo Sousy przejmuje kontrolę nad grą, w 62. minucie Grzegorz Krychowiak spóźnił się i sfaulował jednego z zawodników rywali. Ovidiu Hategan zdecydował, że pomocnik zasługuje na żółtą kartkę. Dla zawodnika był to drugi żółty kartonik w tym spotkaniu, co oznacza, że musiał opuścić boisko. Krychowiak to pierwszy zawodnik, który opuścił boisko z powodu czerwonej kartki na tym turnieju.

Występ Krychowiaka zwieńczony kosztownym błędem został bardzo surowo oceniony. Dziennikarz sport.tvp.pl Marcin Borzęcki napisał, że piłkarz zasługuje na notę jeden w skali od 1 do... 100. "O co się ten Krychowiak kłóci? Zapracował na czerwoną kartkę. Jego własna głupota." - podsumował natomiast dziennikarz Sport.pl Łukasz Jachimiak. 

Więcej o: