Eliminacje Mistrzostw Europy 2016. Polacy osłabieni. Trójka zawodników nie zagra przeciwko Irlandii

Bez Arkadiusza Milika, Macieja Rybusa i Tomasza Jodłowca będą musieli poradzić sobie Polacy w niedzielnym meczu przeciwko Irlandii - poinformował serwis Łączynaspiłka.pl. Mecz z Irlandią w niedzielę o 20.45. Relacja na żywo w Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE!

Cała trójka doznała kontuzji w czwartkowym meczu przeciwko Szkocji (2:2). Arkadiusz Milik naderwał mięsień skośny brzucha. Jego leczenie potrwa do dwóch tygodni. Maciej Rybus i Tomasz Jodłowiec doznali urazów mięśniowych, które uniemożliwiają im występ w meczu przeciwko Irlandii - poinformował serwis Łączynaspiłka.pl .

Milik opublikował tweeta w którym pisze, że "wie że drużyna da sobie radę bez niego". Liczy na to, że jutro kadra będzie wspólnie świętować awans.

Cała trójka zostaje razem z drużyną i jest poddana leczeniu przez sztab medyczny kadry do zakończenia zgrupowania. Początek meczu Polska - Irlandia w niedzielę o godz. 20.45. Do awansu na francuski turniej nasi reprezentanci potrzebują zwycięstwa lub remisu 0:0 albo 1:1. Każdy inny wynik sprawi, że drużyna Adama Nawałki o awans będzie musiała bić się w listopadowych barażach.

Zobacz wideo

"No weź przyjmij", "ciąg teraz do przodu". Tomasz Hajto bohaterem internautów [MEMY]

W niedzielę na Stadionie Narodowym Polska z Irlandią
Więcej o: