Legendarny pięściarz przygotowuje się do walki z Tysonem. Co za trening! [WIDEO]

Nie tylko Mike Tyson, ale także Evander Holyfield zaczął do internetu wrzucać filmy, na których pokazuje, jak przygotowuje się do powrotu do ringu. Internauci są zachwyceni jego formą.

Silne ciało, silny umysł, silny duch. Tak podpisał swój ostatni film Evander Holyfield, który podobnie jak Mike Tyson zapowiedział, że wraca do boksu. - Cholera, widać, że bierze to wszystko na poważnie - piszą internauci, którzy są zachwyceni przygotowaniami Holyfielda.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Bo jest się czym zachwycać: 57-latek wciąż imponuje formą. Co widać choćby na ostatnim filmie, na którym Holyfield trenuje w kamizelce obciążeniowej, biega po plaży z przyczepionym do pleców spadochronem i wyprowadza ciosy, trzymając w dłoniach metalowe łańcuchy.

 

Tyson kontra Holyfield po raz trzeci?

Coraz częściej pojawiają się doniesienia o tym, że Holyfield i Tyson mogą niebawem znowu spotkać się w ringu. Po raz trzeci, bo obaj dwukrotnie mierzyli się w latach 90. Pierwsze starcie po technicznym nokaucie w jedenastej rundzie wygrał Holyfield. W rewanżu Tysonowi także nie udało się zwyciężyć, bo w trzeciej rundzie odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha, a walka została przerwana.

12 lat po tamtej walce Holyfield przebaczył Tysonowi w "Oprah Winfrey Show". Teraz znowu wrócił do tego wydarzenia w rozmowie z "The Times". - Kosztowało mnie to wiele bólu, ale w gruncie rzeczy jestem szczęśliwy. Cieszę się, że odgryzł mi kawałek ucha, bo dzięki temu nauczyłem się przebaczać - powiedział Holyfield.

I dodał, że jest otwarty na kolejny pojedynek z Tysonem. - Nie chcę mierzyć się z młodszymi, którzy chcą budować się na moim nazwisku. Lepiej walczyć z kimś w podobnym wieku [Tyson jest cztery lata młodszy]. Poza tym ludzie też chcieliby obejrzeć mnie, Tysona, Riddicka Bowe'a, Lennoxa Lewisa czy inne legendy tego sportu.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: