Sport.pl

Boks. Jak obejrzeć walkę Mariusza Wacha z Władimirem Kliczk±

borzech
10.11.2012 11:42
A A A
Mariusz Wach - Władimir Kliczko

Mariusz Wach - Władimir Kliczko (Fot. MORRIS MAC MATZEN REUTERS)

Już w sobotę o godzinie 23 na ring w Hamburgu wyjdzie Mariusz Wach, który jako czwarty Polak w historii stanie przed szans± wywalczenia tytułu mistrza ¶wiata wagi ciężkiej. Jego rywalem będzie Władimir Kliczko, który posiada pasy aż czterech ¶wiatowych federacji. Oto krótki przewodnik, jak obejrzeć tę najważniejsz± walkę roku w polskim boksie. Wszystkich, którzy nie będ± mogli zobaczyć gali w TV, zapraszamy na Relację Z Czuba i Na Żywo na Sport.pl.
Gala w Hamburgu, na której oprócz Wacha, wyst±pi czterech innych polskich pię¶ciarzy, rozpocznie się o 19.30, jednak transmisja wystartuje o godzinie 20.50. Wcze¶niej na ring wyjd± Michał Chudecki (rywalem Hiszpan Ryan Peleguar), Patryk Szymański (rywalem Francuz Tarik Sahibeddine) i Daniel Urbański (rywalem Amerykanin Tony Harrison).

Pierwsz± walk±, jak± zobacz± telewidzowie, będzie starcie mistrza olimpijskiego z Pekinu Rachima Czachkijewa z Amerykaninem Andresem Taylorem. Rosjanin nie doznał jeszcze porażki na zawodowych ringach i pnie się coraz wyżej w rankingach wagi juniorciężkiej.

W kolejnym starciu zobaczymy w ringu Rafała Jackiewicza, który zmierzy się z niepokonanym Rickiem Goddingiem z Wielkiej Brytanii. Pojedynek wagi pół¶redniej zakontraktowano na dziesięć rund, jego stawk± nie będzie jednak tytuł mistrza Unii Europejskiej EBU, jaki w swoim dorobku ma polski pię¶ciarz.

Walkę wieczoru pomiędzy Wachem a Kliczk± zaplanowano na godzinę 23. Zakontraktowana została na dwana¶cie rund i bior±c pod uwagę fakt, że żaden z pię¶ciarzy nie przegrał jeszcze w swojej zawodowej karierze przez nokaut, to z pewno¶ci± pojedynek ten nie potrwa krótko.

Gdzie i jak obejrzeć?

Jeszcze na pocz±tku tygodnia galę w O2 World Arena w Hamburgu miała w swojej ofercie PPV wył±cznie telewizja n. Można j± jednak zamówić jedynie, gdy posiada się dekoder z nagrywark±. Koszt zamówienia gali wynosi 40 zł, a więcej szczegółów można znaleĽć na stronie internetowej telewizji.

W ostatnich dniach swoje oferty przedstawiły także dwie pozostałe sieci satelitarne: Cyfrowy Polsat i Cyfra+. W pierwszej z nich koszt zamówienia gali wynosi także 40 zł, z kolei Cyfra + daje możliwo¶ć obejrzenia gali za 39 zł. Zamówienia we wszystkich trzech telewizjach można składać poprzez strony internetowe, infolinie, SMS-y lub przez dekoder podł±czony do internetu.

Możliwo¶ć obejrzenia walki daje także portal orangesport.pl, gdzie koszt wykupu dostępu wynosi już tylko 30 zł. Dodatkowo każdy, kto będzie chciał obejrzeć walkę o pas na dużym ekranie, może wybrać się do Multikina (cena 40 zł.).

Dodatkowo wszyscy, którzy posiadaj± kanał RTL, będ± mogli obejrzeć galę transmitowan± przez telewizję naszych zachodnich s±siadów. Nie wiadomo jednak, czy polscy nadawcy w obawie przed zmniejszeniem wpływów z PPV, nie zdecyduj± się zakodować sygnału. To, czy będziemy mogli obejrzeć walkę w RTL, zależy również od tego, czy odbieramy kanał w sieci kablowej, czy z anteny satelitarnej.

Walka Mariusza Wacha z Władimirem Kliczk± będzie także relacjonowana Z Czuba i Na Żywo na Sport.pl. Zapraszamy wieczorem na całkowicie bezpłatn± relację, któr± można ¶ledzić zarówno na ekranie komputera, jak i telefonu komórkowego!Zobacz więcej na temat:

Zobacz także
Komentarze (43)
Zaloguj się
 • ado43

  Oceniono 142 razy 140

  Czy ich już kompletnie popyerdoliło? Za 40 zł to ja mam 3kg piersi z kurczaka i worek ziemniaków - żarcia mi starczy na okr±gły tydzień!

 • bakoy

  Oceniono 65 razy 63

  Już dłużej durnia z siebie robić nie pozwolę.Opłacam Cyfrę od wielu lat choć jej nie ogl±dam-/może 2 razy w miesi±cu/.Dzi¶-kiedy chętnie zobaczył bym walkę -każ± płacić.?-No to macie na 100% jednego idiotę do płacenia abonamentu mniej.

 • joystick13

  Oceniono 56 razy 52

  Jesli te pojebu.y z cyfry plus zakoduja mi RTL to jeszcze dzisiaj wyrzucam dekoder do ¶mietnika i złotòwki nie zobaczà wiecej, bo napalajà sie na 40 zl a nie na klienta ktory placi od 5 lat abonament.... Jezu, co za mental, tylko zeby sie nachapac,....

 • perkis1234

  Oceniono 56 razy 44

  Haha ja tam z usług cwaniaków z platform cyfrowych, kablówek i innych badziewi nie korzystam już od ładnych kilku lat. TV wył±cznie przez internet. Uprzedzaj±c, tak walkę Wacha można obejrzeć za friko na streamingu na wieeeeeelu stronach internetowych. Polecam wygooglować.

  A dla tych którym kto¶ zakoduje sygnał stanowczo polecam reklmację z ż±daniem zwrotu kwoty abonamentu za miesi±c w którym zakodowano sygnał. Jeżeli nie poskutkuje --> UOKiK a dalej powództwo cywilne do s±du powszechnego. Trochę zachodu, ale gwarantuję, że sprawa wygrana.

  Oczywi¶cie umowę ¶wiadczenia usłgu z takim operatorem również rozwi±załbym ze skutkiem natychmiastowym i przeniósł się do konkurencji lub alternatywnie zacz±ł rozgl±dać się za możliwo¶ciami ogl±dania TV z innych Ľródeł. Również gwarantuję, że taki operator zacznie kajać się i wydzwaniać codziennie i całować w stopy, żeby¶cie tylko zostali i nie odchodzili. Rachunek ekonomiczny jest prosty--> jeżeli odejdziecie, taki operator potencjalnie zyskuje 40 PLN a traci tak na prawdę grube tysi±ce PLN! Jeżeli strac± Was jako klienta, już po pierwszym roku strac± z grubsza ok. 600 PLN (w zależno¶ci od abonamentu) ! w postaci utraconych korzy¶ci. Super interes dla nich zarobić 40 PLN i stracić 600 PLN.

  Także radzę głosować głow± i nogami.

 • mirekjot

  Oceniono 44 razy 42

  Powtarzam za dzisiejsza poranna "Trojka"
  - walka do obejrzenia za friko na RTLu

 • manny_calavera

  Oceniono 37 razy 31

  Jak obejrzeć walkę Wacha z Kliczk±? To proste: przy chipsach i piwku :). Oby tylko nie było jak z Gołot± i Tysonem, bo nie zd±żę choćby butelki otworzyć..

  Gdzie obejrzeć? Oczywi¶cie w internecie.

 • diabelskyy

  Oceniono 23 razy 23

  Tak wła¶nie
  TV RTL za darmoche prowadzi relacje na żywo i bez ględzenia.

 • wangog78

  Oceniono 18 razy 18

  www.frombar.tv/v-4/6/168/v-476924.html
  i nie ma za co

 • sveiser

  Oceniono 26 razy 18

  Ufff jakie to szczę¶cie ze jestem teraz w Niemczech a cyfrze plus podziękowałem jak chcieli mnie w balona zrobić przy dekoderach HD

  Nigdy więcej nie sponsorować telewizyjnego złodziejstwa !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczę¶ciej czytane