Speedway GP Polski na PGE Narodowym. Gdzie i kiedy oglądać? [Transmisja TV]

Już w sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Speedway Grand Prix Polski. Drugie zawody tegorocznego cyklu rozpoczną się o godzinie 19:00. Gdzie oglądać transmisję z wydarzenia? Transmisja TV, stream online.

Już w najbliższą sobotę najlepsi żużlowcy świata zjawią się w Warszawie, by na PGE Stadionie Narodowym zmierzyć się w Grand Prix Polski. Będą to drugie zawody tegorocznego cyklu mistrzostw świata. Przed niespełna dwoma tygodniami w chorwackim Gorican, najlepszy okazał się Bartosz Zmarzlik. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski. 

Zobacz wideo Vuković: Gdyby Boruc wrócił do bramki, oznaczałoby to, że mamy katastrofę

Najlepsi żużlowcy świata zjeżdżają do Warszawy. Już w sobotę na PGE Narodowym Grand Prix Polski

Zawody tej rangi wracają na Stadion Narodowy po dwóch latach przerwy. Nasi reprezentanci powalczą o przełamanie złej passy. Wcześniej żadnemu z nich nie udało się zwyciężyć w zawodach Grand Prix organizowanych na obiekcie w stolicy. Po raz pierwszy żużlowcy na PGE Narodowym rywalizowali w kwietniu 2015 roku. Wówczas triumfował Słoweniec Matej Zagar. W kolejnych latach najlepsi okazywali się Brytyjczyk Tai Woffinden (2016 I 2018), Szwed Fredrik Lindgren (2017) oraz Duńczyk Leon Madsen (2019). 

Bogdan WentaBogdan Wenta jest przytomny. Najnowsze informacje po wypadku rowerowym

Podobnie jak na inaugurację cyklu w Gorican, na starcie tym razem zobaczymy czterech Polaków. Będą to wspomniani Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski, a także Patryk Dudek i Paweł Przedpełski. Pierwsze okrążenia zaliczą oni już w piątek. Wówczas odbędą się  trening i kwalifikacje. Rozpoczną się one o godzinie 17:00. 

Speedway Grand Prix Polski na PGE Narodowym. Gdzie oglądać? [Transmisja TV, stream]

Transmisję z piątkowych kwalifikacji, podobnie jak zawody główne w sobotę, będzie można śledzić na kanale Eurosport Extra w serwisie player.pl. Kibice transmisję z Grand Prix Polski na PGE Narodowym obejrzą także na ogólnodostępnym kanale TTV. Zapraszamy także do śledzenia relacji na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Germany Soccer BundesligaLeBron James rozbił bank. Lewandowski daleko. 100 najlepiej zarabiających sportowców

Więcej o: