Terminarz Broni już znany

PIŁKA NOŻNA. Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom podał terminy spotkań rozgrywek trzeciej ligi, które odbędą się na boisku MOSiR-u przy ulicy Narutowicza

Kibice Broni Radom będą mogli siedmiokrotnie podziwiać popisy swoich ulubieńców na własnym terenie. Pierwszy mecz radomianie rozegrają jednak na wyjeździe, a ich rywalem będzie Mazowsze Grójec. Pięć z siedmiu spotkań, które odbędą się wiosną na stadionie w przy Narutowicza zostaną rozegrane w soboty, natomiast dwa zaplanowano w środowe popołudnia.

Dopiero 28 marca podopieczni Artura Kupca zagrają u siebie. Przeciwnikiem będzie wówczas Włókniarz Konstantynów Łódzki. Początek gry nastąpi o godz. 15. Następnym rywalem radomian będzie MKS Kutno. Ta rywalizacja odbędzie się 11 kwietnia także o godzinie 15. Po tym meczu nastąpi długi rozbrat broniarzy z własnym boiskiem. U siebie radomianie zaprezentują się ponownie 29. kwietnia. Wtedy rywalem Broni będzie Legionovia (godz. 16.30).

Z kolei w maju gracze z Plant trzykrotnie wystąpią w roli gospodarza. Najpierw 6. maja zagrają z Narwią Ostrołęka, dziesięć dni później ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a 27. maja podejmą Nadnarwiankę Pułtusk. Na zakończenie sezonu radomianie zagrają z rezerwami Wisły Płock. Pojedynek odbędzie się 6 czerwca. Wszystkie majowo-czerwcowe pojedynki rozpoczną się o godz. 17.