Zakończyła się 9. edycja cyklu "Biegaj z Opel Szpot"

Dziewiątą edycję zawodów "Biegaj z Opel Szpot" ponownie wygrał Zespół Szkół Salezjańskich na poznańskich Ratajach. W siedzibie placówki odbyło się uroczyste podsumowanie cyklu, podczas którego wręczono nagrody zwycięzcom.

Podczas gali 9.edycji "Biegaj z Opel Szpot", która odbyła się w ubiegły czwartek, nagrodzono zwycięskie szkoły. Po raz kolejny zwyciężyli w rankingu szkół Salezjanie. Na drugim miejscu znalazło się II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu, a na miejscu trzecim Gimnazjum nr 43 w Poznaniu. W rankingu sklasyfikowanych zostało 59 szkół.

Zwycięskie szkoły otrzymały w nagrodę czeki na zakup sprzętu sportowego o wartości odpowiednio 3 tysięcy , 2 tys. i 1 tys. złotych. Ponadto kilkoro uczniów Salezjan otrzymało statuetki za udział we wszystkich dziewięciu biegach tej edycji. - Niebawem rozpoczniemy przygotowania do jubileuszowej, dziesiątej edycji naszych biegów - powiedział Marek Wajer, organizator specjalista ds. PR firmy Szpot.

Nowy sezon biegów nad poznańską Maltą rozpocznie się w sobotę 30 stycznia 2016 roku. Będzie to już 84.bieg z cyklu "Biegaj z Opel Szpot". W nowym sezonie na uczestników znów będzie czekał szereg atrakcji, m.in. nagroda specjalna dla uczestnika, który zarejestruje się jako 35 tys. biegacz w historii cyklu. - Dołożymy z naszymi partnerami wszelkich starań, by była to kolejna bardzo udana edycja - zapewnia Wajer.

Więcej o: