PGE Stal Rzeszów - KS Toruń. Znamy awizowane składy

W niedzielę o godz. 17 żużlowcy PGE Stali Rzeszów podejmą na własnym torze KS Toruń w kolejnym meczu PGE Ekstraligi. Trenerzy obu ekip podali już składy na ten pojedynek.

Chcesz wiedzieć wszystko o PGE Stali? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

To będzie kolejne ze spotkań o wszystko dla PGE Stali. Rzeszowianie, chcąc uniknąć spadku, muszą pokonać torunian, a także powalczyć o punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu. Pomóc w tym ma Duńczyk Kenni Larsen, który leczył kontuzję i nie pojechał jeszcze w środowym starciu z Falubazem Zielona Góra. - Będę do niego dzwonił, czy jest gotowy. Ma przyjechać na trening i wtedy się okaże, czy może już się ścigać. Decyzję o tym, w jakim składzie pojedziemy, podejmę zapewne znowu przed meczem - mówi Janusz Ślączka, trener PGE Stali.

Na razie jednak Larsena wpisał do awizowanego składu pod numerem 12. Zabrakło w nim natomiast miejsca dla fatalnie jeżdżącego Szweda Petera Ljunga i Karola Barana. Wrócił do składu natomiast Mirosław Jabłoński, ale do końca zapewne będzie musiał walczyć o skład właśnie z Baranem. O ile nie okaże się, że Larsen nie nadaje się jeszcze do startów i wtedy pojadą obaj.

Awizowane składy:

KS Toruń:

1. Chris Holder

2. Adrian Miedziński

3. Grigorij Łaguta

4. Kacper Gomólski

5. Jason Doyle

6. Paweł Przedpełski

PGE Stal Rzeszów:

9. Greg Hancock

10. Mirosław Jabłoński

11. Dawid Lampart

12. Kenni Larsen

13. Peter Kildemand

14. Artur Czaja

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: