Sevilla - Leganes: transmisja meczu w TV i online w Internecie - La Liga

Już 11 marca Sevilla zagra z zespołem Leganes w ramach rozgrywek La Liga. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:15. Poprzednie spotkanie obu zespołów skończyło się wynikiem Sevilla 3:2 Leganes. Jak będzie tym razem? Relację na żywo z tego oraz innych zdarzeń jak zawsze znajdziecie na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE dostępnej na telefony z Androidem oraz iPhone.

Do konfrontacji Sevilla - Leganes dojdzie w ramach 27. kolejki La Liga. Gospodarze po ostatnim meczu tych drużyn mogli się cieszyć z wygranej 3:2. Czy wygrają ponownie? Transmisję z meczu można będzie obejrzeć w telewizji. Będzie ona dostępna na kanale Eleven. Relację on-line z tego oraz innych spotkań można śledzić na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl Live. Legalny stream nie będzie dostępny dla tego wydarzenia.

Sevilla zajmuje 3. miejsce w tabeli La Liga i ma 56 punktów. Leganes plasuje się na 16. miejscu w tabeli La Liga zdobywając 24 punkty. Drużyna Sevilla pozostaje niepokonana w La Liga od 6 spotkań. Czy Leganes zdoła z nią wygrać? La Liga: Sevilla - Leganes na żywo / 11.03.2017 godzina 16:15. Transmisja TV: Eleven. Relacja LIVE: Sport.pl.

Poprzednie starcia obu zespołów:

  • Leganes 2:3 Sevilla (15-10-2016), rozgrywki: La Liga 2016/17

Przyszłe spotkania:

Drużyna Sevilla kolejny mecz zagra 14 marca. Jej przeciwnikiem będzie Leicester. Następnie jej rywalem będzie Atletico M..

Następnym przeciwnikiem zespołu Leganes będzie Malaga. Starcie odbędzie się 19 marca. Kolejnym rywalem będzie Real Sociedad.