MŚ w hokeju. Półfinał USA - Rosja na żywo. Transmisja online tv. Gdzie obejrzeć? Stream

Gdzie obejrzeć półfinał MŚ USA vs Rosja w hokejowych MŚ? Relacja na żywo na Sport.pl od 19:15 w sobotę. Gdzie stream? Transmisja w TVP Sport. Stream na sport.tvp.pl

W półfinale hokejowych MŚ Rosja zagra z USA. Rosjanom, których wzmocni już Aleksander Owieczkin, marzy się rewanż za porażkę w grupie (2:4) i przegraną na igrzyskach w Soczi. "Postaramy się ukarać amerykańskich studentów" - przekonują hokeiści. Relacja na żywo w Sport.pl w sobotę od 19.15.

Amerykanie przywieźli do Czech młody zespół. Tylko ich kapitan, Matt Hendricks, skończył 30 lat (rocznik 1981). Przeważają dwudziestoparolatkowie, sporo jest graczy, którzy wciąż studiują. Dlatego na czołówki rosyjskich mediów przed półfinałowym starciem z USA trafił Artiemij Panarin (też wcale nie nestor, bo 23-latek), który zapowiedział, że Rosjanie muszą pokonać "amerykańskich uczniów".

Panarin w rozmowie ze "Sport-Ekspressem" tłumaczył, że tak naprawdę dziennikarz zapytał go, czy w półfinale trzeba pokonać "studentów z Ameryki", a on tylko odpowiedział, że tak (bo jak tu odpowiedzieć "nie"?). A potem w internecie sprawdził, że przypisano mu całe zdanie. "Nieźle to zrobili" - śmiał się Panarin.

Najlepsze solowe rajdy i bramki w historii piłki [WIDEO]