Sport.pl

MŚ siatkówka 2018. Vital Heynen złożył obietnicę polskim kibicom

Dlaczego Vital Heynen nie śpiewa polskiego hymnu? Odpowiedź jest bardzo prosta. - Niestety, przed turniejem nie miałem czasu na naukę polskiego - przyznał belgijski szkoleniowiec i złożył obietnicę wszystkim kibicom reprezentacji Polski.

Wielkie emocje, zwroty akcji, a na koniec wielki sukces. Reprezentacja Polski pokonała w sobotę USA (3:2) i awansowała do wielkiego finału siatkarskich mistrzostw świata, w którym zmierzy się z reprezentacją Brazylii. Początek meczu o godz. 21.15.

MŚ Siatkówka 2018. Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV i online w internecie

Nie ma wątpliwości, że ojcem sukcesu Polaków podczas turnieju rozgrywanego w Bułgarii i we Włoszech jest Vital Heynen. Belgijski szkoleniowiec doprowadził polskich siatkarzy do wielkiego finału. Jeden cel zrealizował. Czas na kolejny - naukę języka polskiego.

Polska - USA. Światowe media po wielkim triumfie Polaków

- Niestety, przed turniejem nie miałem czasu na naukę polskiego. Ale zacznę znów się uczyć po mistrzostwach świata. Jestem pewien, że w następnym roku będę już nieźle mówić, a do igrzysk olimpijskich w Tokio na pewno nauczę się go porządnie - zapewnił Heynen cytowany przez 'Fakt'.

Trzymamy za słowo.

***

MŚ Siatkówka 2018. Tak Polacy świętowali awans do finału mistrzostw świata [WIDEO ZZA KULIS]

MŚ Siatkówka 2018. Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV i online w internecie

MŚ siatkówka 2018. Polska - USA 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Nawet Amerykanie nie byli w stanie! Polska w finale mistrzostw świata!

Więcej o:
Komentarze (26)
MŚ siatkówka 2018. Vital Heynen złożył obietnicę polskim kibicom
Zaloguj się
 • ochujek

  Oceniono 4 razy 2

  Jestem ciekaw jak porozumiewa się z zawodnikami (bo widać że go rozumieją na bieżąco), oraz w jakim języku zawodnicy rozmawiają z sędziami?

 • skonczylemsie

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego on ma śpiewać hymn skoro nawet nasi niektórzy zawodnicy nie śpiewają mimo że są Polakami i język znają?

 • pardonsik

  Oceniono 1 raz -1

  Pamietam 2014 kiedy przed spodkiem w Katowicach było ogromne święto siatkarskie w którym Polacy zostali mistrzami świata , przypomnę też , że właśnie wtedy przedstawiciel ruchu autonomii śląska - kacapogebels gorzelik nazwał radujących się tam nas wszystkich Polaków - „ tłuszczą” i dzisiaj ten sam aparatczyk kacapogebelsowski wraz ze swoimi antypolskimi ( radziecko grbelsowskimi ) ryjami chcą zdobyć władzę w Katowicach i na Śląsku. Oby dzisiaj potomkowie kacapogebelsow znowu mieli zgryz!

 • lol76

  Oceniono 6 razy -4

  A plakal? A siatkarze I rodziny plakaly? A kibice plakali? Bo jak nikt nie plakal to bed sensu.

  Oprocz tego glupiego tytulu jakie jeszcze glupie tytuly zamiescicue na tym portalu?

 • hotin

  Oceniono 18 razy -14

  Panie trenerze.Ta KODziara z napisem na kartce KO-NS-ty-TUC-ja też nie umie śpiewać Hymnu polskiego ,ale niemiecki i rosyjski TAK.Nastepnym razem niech jej coś Pan powie tak szczerze i od serca po swojemu i zapyta po co tu przyszła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX