MŚ Siatkówka 2018. Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV i online w internecie

Polacy będą w niedzielę walczyć o mistrzostwo siatkarskich mistrzostw świata. Mecz Polska - Brazylia rozpocznie się godz. 21.15. Sprawdź, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu w telewizji i internecie.

Polska reprezentacja nie wygrała z kadrą Stanów Zjednoczonych od Pucharu Świata w 2015 roku. Później zagrała z nią cztery mecze (dwa za kadencji Vitala Heynena, jeden za Stephane'a Antigi i jeden za Ferdinando De Giorgiego) i wszystkie przegrała. To właśnie Amerykanie zamknęli biało-czerwonym drogę do półfinału ostatnich igrzysk olimpijskich, triumfując 3:0. Polacy mieli sobie więc wiele do udowodnienia w spotkaniu o finał tegorocznych mistrzostw świata. I udowodnili. Po świetnym meczu pokonali Amerykanów 3:2!

Gdzie obejrzeć mecz Polska - USA

Półfinałowym rywalem Polski w mistrzostwach świata byli siatkarze ze Stanów Zjednoczonych. Do finału awansowali biało-czerwoni, wygrywając z Amerykanami 3:2 (25:22,20:25, 23:25, 25:20, 15:11). W finale Polacy zmierzą się z Brazylią, która w pierwszym półfinałowym meczu pokonała Serbię 3:0.

Transmisja w TV i online internecie

Mecz Polska - USA transmitowany w telewizji będzie zarówno przez Polsat Sport, jak i kanały telewizji publicznej. Spotkanie obejrzeć można również za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Transmisje:

19:30 - Polsat Sport

19:35 - TVP Sport, serwis sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport

21:05 - TVP 1

Więcej o: